مدافع جدید سایپا: تیم سایپا بسیار جوان‌، با انگیزه و یک‌دست است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مدافع جدید سایپا حسین ماهینی درخصوص شرایط تیم جدیدش گفت: تیم فوتبال سایپا جزو معدود باشگاه‌های ایرانی است که از امکانات و تجهیزات خوبی برخوردار است.

حسین ماهینی اظهار کرد: زمین چمن مناسب تمرین، سالن بدنسازی، سالن چندمنظوره، پیست تارتان و سایر امکانات این باشگاه در بسیاری از باشگاه‌های ایران در دسترس بازیکنان نیست و بعضاً باید برای رسیدن به همین تجهیزات بازیکنان مسافت زیادی را طی کنند که خوشبختانه تمام این موارد در دسترس این تیم قرار دارد.

مدافع جدید و با تجربه سایپا اضافه کرد: امیدوار هستم امسال بتوانیم نتایج خوبی را برای تیم فوتبال سایپا رقم بزنیم و از هر نظر برای مجموعه بزرگ تیم فوتبال سایپا مفید باشیم.

ماهینی همچنین درباره دلایل انتخاب سایپا اظهار کرد: شرایط باشگاه سایپا به وضعیت من بسیار نزدیک بود و به همین دلیل با وجود اینکه پیشنهاد‌های دیگری از سایر تیم‌ها داشتم، تصمیم گرفتم امسال در کنار بازیکنان این تیم و زیر نظر ابراهیم صادقی بازی کنم.

او ادامه داد: تیم سایپا بسیار جوان‌، با انگیزه و یک‌دست است که با هدایت ابراهیم صادقی که سال‌‌هاست نامش در کنار نام سایپا به چشم می‌خورد، به میدان می‌رود.

ماهینی تصریح کرد: سابقه‌ی درخشان باشگاه سایپا و شخص صادقی به‌عنوان سکان‌دار این تیم موجب شد تا درنهایت با این باشگاه به توافق برسم، امسال در خدمت سایپا باشم و برای کسب نتیجه‌ی مطلوب و درخور نام این تیم، تلاش کنیم.

مدافع جدید و با تجربه سایپا همچنین درخصوص شرایط تیم ملی ایران گفت: با وجود اینکه با اسکوچیچ کار نکرده‌ام، اما می‌دانم که یکی از مربیان جوانگرای فوتبال است و هر بار که مقابل تیم‌های این مربی بازی کردم، بیش از قبل مطمئن شدم که به جوانترها اعتماد می‌کند؛ به همین دلیل بدون شک تیم فوتبال سایپا با ترکیب جوانی که در اختیار دارد، در صورت تلاش و همت بازیکنان در پایان فصل چند بازیکن به تیم ملی ایران معرفی خواهد کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید