محمود فکری: ملی‌پوشان ما بعد از بازی‌های آسیایی استراحتی نداشتند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره وضعیت بازیکنان ملی‌پوش استقلال عنوان کرد: ملی‌پوشان ما بعد از بازی‌های آسیایی به اردوی تیم ملی رفتند و هیچ استراحتی نداشتند. با توجه به طولانی شدن فصل گذشته نیاز بود پیش از آغاز فصل جدید مدتی استراحت کنند ولی این اتفاق برای آنها خیلی رخ نداده است.

محمود فکری اظهار کرد: بازیکن ملی‌پوش کم‌کم در حال اضافه شدن به تیم هستند اما از نظر علمی‌بازیکن بعد از ۱۵ ماه فصل ورزشی که داشته باید حداقل دو هفته کامل استراحت کند. با این حال فعلاً عارف غلامی‌و رشید مظاهری به اردو اضافه شده‌اند و ان‌شاءالله بقیه هم بعد از استراحت کامل به تیم برگردند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه هواداران از استقلال توقع دارند نتیجه بگیرد ولی مشکلاتی برای ماندن برخی بازیکنان وجود دارد، تصریح کرد: تعدادی بازیکن داریم و اگر به آنها بی‌اهمیت باشیم به این افراد برمی‌خورد.

محمود فکری تصریح کرد: همه بازیکنان ما شخصیت بازیکن استقلال را دارند و اگر بخواهم به بازیکنان فعلی بی‌احترامی‌کنم، این افراد را از دست می‌دهم، برای همین تمرکزم را روی داشته‌هایم می‌گذارم. قرار نیست خواسته‌هایم را فقط از طریق رسانه‌ای اعلام کنم. هواداران توقعی دارند که باید منتقل کنند ولی من نباید درخواست‌هایم را رسانه‌ای کنم.

وی ادامه داد: مشکلات بازیکنان باید حل شود تا بازیکنان قرادادشان را تمدید کنند. پنجره نقل‌وانتقالاتی ما بسته است و احتمالاً تمرکز باشگاه روی این است که بدهی داده شود تا پنجره باز شود.

محمود فکری اضافه کرد: مدتی است که با مدیریت باشگاه در تماس هستم و به دنبال این هستیم که همه بازیکن زودتر به تیم اضافه شوند. از طرف دیگر حق نداریم بازیکنانی که الان در تمرین هستند را خرد کنیم. باید به همه آنها بها بدهیم تا با گذشت زمان تیم‌مان تکمیل شود و به جلو برویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید