محمود زاده: تغییر در زمان برگزاری لیگ مشکلی در قرارداد بازیکنان ایجاد نمی‌کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فریبرز محمود زاده مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در مورد برتر گفت: چندی پیش آقا اینفانتینو در بیانیه ای اعلام کرد جان مردم از همه چیز مهمتر است اما در بخش دیگری از صحبت‌‌‌های خود هم گفت ما فوتبال را رها نمی‌کنیم.

فریبرز محمود زاده توضیح داد: در ایران هم اراده سازمان لیگ برگزاری بازی‌ها است و ما نمی‌خواهیم بازی‌ها تعطیل شود.

محمود زاده ادامه داد: شما ببینید در ۵ لیگ معتبر دنیا بازی‌ها به تعویق افتاده است ولی پایان آن اعلام نشده است چون اراده برگزاری بازی‌ها در صورت بهبود شرایط است.

مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان  خاطرنشان کرد: البته برای شروع با تاخیر بازی‌‌‌های برتر منتظره اجازه ستاد مبارزه با کرونا هستیم.

وی دربخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه تغییر در زمان برگزاری بازی‌ها مشکلی در قرارداد بازیکنان فوتبال ایجاد نمی‌کند، افزود: اگر لازم باشد تغییراتی در قراردادها ایجاد می‌شود اما قرارداد اکثر بازیکنان تا پایان فصل است نه یک زمان مشخص است و بعید است مشکلی در این زمینه ایجاد شود.

محمود زاده با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در لیگ دسته اول افزود: منابع مالی باشگاه  دسته اول کمتر است اما هزینه‌ها با تیم‌های لیگ برتر برابری می‌کند؛ درباره موضوع امتیاز فروشی تیم‌‌‌های وسط جدولی نیز با چند باشگاه این‌چنینی تماس برقرار کرده‌ام و با مربیان و مدیران آنان صحبت‌هایی را داشته ام؛ هم اکنون نیز برخی پرونده‌های حقوقی تشکیل شده و در حال پیگیری است اما این پرونده‌ها رسانه‌ای نشده‌اند.

لام به ذکر است؛ مسئول برگزاری لیگ دسته اول ابراز امیدواری کرد بازی‌‌‌های دسته اول روند منظم خود را بر رعایت پروتکل‌‌‌های بهداشتی از سوی باشگاه‌ها دنبال کند تا در نهایت بر اساس عدالت چهره دو تیم صعود کننده مشخص شود. هم چنین سه تیم انتهای جدول باید به دسته دوم سقوط کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید