محمودی نیا: قلعه‌نویی نقشی در انتخاب مهاجری نداشت

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمود محمودی نیا مدیرعامل باشگاه مس کرمان در خصوص اینکه گفته می‌شود قرار بود رئیس مستعفی هیأت فوتبال کرمان مدیرعامل جدید باشگاه مس کرمان باشد گفت: در کرمان این شایعات طی چند روز اخیر مطرح شد.

محمود محمودی نیا با بیان اینکه این صحبت مخصوصا بعد از استعفای علی قرایی شدت گرفت، اظهار کرد: صادقانه می‌گویم تا الان من وظیفه مدیرعاملی باشگاه را برعهده داشتم.

وی افزود: سرمربی را انتخاب کردیم و از امروز هم برای بستن تیم استارت زدیم. تا الان توفیق خدمت داشتم و در باشگاه مأموریت دارم. تلاش می‌کنم کاری را که بر عهده من است به خوبی انجام بدهم.

مدیرعامل باشگاه مس کرمان در مورد اینکه گفته می‌شود سعد محمدی دخالت‌هایی در امور باشگاه دارد، گفت: نه اصلا اینطور نیست. او واقعا یک مدیر توانمند است. همیشه به ما کمک کرده و همیشه به ما مشورت می‌دهد.

محمودی نیا با بیان اینکه حتی سال گذشته که بحران‌هایی داشتیم به ما مشورت داد اما هیچ گاه دخالت نکرده است ابراز کرد: من همیشه با او به عنوان مدیر بالادستی در ارتباطم.

وی یادآورشد: او به من می‌گوید شما مدیر هستید و اختیار با شما است. همیشه از او خواسته‌ام که کنار ما باشد و به این ترتیب ما هم از او درس می‌گیریم. مدیری است که همیشه اختیار را به عهده مجموعه گذاشته، چه برای مس کرمان، چه برای مس رفسنجان و چه برای مس سونگون اما هیچ وقت دخالت نکرده است.

محمودی نیا در پایان یادآورشد: همه ما دوست داریم مس کرمان به دوران با ثباتش برگردد. باید فرصتی به این باشگاه داده شود تا به دور از حاشیه‌ها و منیت‌ها همه در کنار هم، در کنار هیأت فوتبال و اداره ورزش و جوانان استان کار کنیم تا با کمک خدا، به هدفمان که صعود به لیگ برتر است برسیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید