محمودی: قراردادهای پرسپولیس از نظر فیفا به هیچ‌وجه مشکل دار نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی محمودی حقوقدان و وکیل ورزشی در پاسخ به اینکه هواداران استقلال محرومیت آل‌کثیر و شجاعیان را با هم مقایسه می‌کنند و اصلاً این مقایسه درست هست یا خیر گفت: باشگاه استقلال آن زمان خوب مدیریت نکرد.

مهدی محمودی افزود: آقای شجاعیان آسیب دید و از لیست بازیکنان استقلال با اینکه یک سال دیگر قرارداد داشت، خارج شد و حالا که خواستند او را به لیگ برگردانند، فدراسیون می‌خواست این کمک را بکند، اما زمانی که از فیفا استعلام می‌گیرند فیفا به صراحت اعلام می‌کند که بازیکن آزاد که مشمول بند یک ماده شش می‌شود را می‌توانید استفاده کنید و فیفا جلوی این را می‌گیرد.

وی ادامه داد: پس برای اینکه یک بار در این فصل قرارداد خودش را فسخ کرده است بازیکن آزاد حساب نمی‌شود و بازیکن تحت قراردادی بود که از لیست خارج شده بود و مشمول این قانون نمی‌شود. بنابراین در این ماجرا هیچ قصوری از جانب فدراسیون نبوده است و باشگاه خودش اهمال‌کاری کرده بود.

محمودی خاطرنشان کرد: ما فرصت استیناف داریم و اینجا این سوال مطرح است که باشگاه دفاعیاتش را در فرصتی که داده شده بود استفاده کرد یا خیر. یک اصلی هست که فرصت دفاع به باشگاه متهم و بازیکن می‌دهند و بعد رأی می‌دهند و ما این را نمی‌دانیم که باشگاه پرسپولیس از چهار روز وقتی که داشته استفاده کرده است یا خیر. ما زمان داریم که لایحه و درخواست ارائه کنیم برای تجدیدنظر و می‌توانیم از این فرصت استفاده کنیم.

محمودی همچنین گفت: رأی ممنوعیت جذب بازیکن برای پرسپولیس را دیدم. این رأی در شش بند تنظیم شده و به نظرم مدیریت پرسپولیس خوب عمل کرد و توانست باشگاه را به خوبی هدایت کند و ظرف مدت ۳۰ روز با بازیکنان قراداد ببندد و بازیکنان هم توانستند کمک خوبی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا کنند. به نظر من قراردادهای پرسپولیس از نظر ورزشی و نظر فیفا به هیچ‌وجه دارای مشکل نیست و باشگاه با مشکلی روبه‌رو نخواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید