محمودزاده: پرسپولیس دیگر نمی‌تواند بازیکن جدید جذب کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فریبرز محمودزاده مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: بهتر است مدیران باشگاه‌ها در این زمینه وحدت رویه داشته باشند و مانع بالا رفتن قراردادها شوند. بحث رقابت درست است اما نباید قراردادهای غیرواقعی مطرح شود. این قوانین هم که ما گذاشتیم به منافع ملی بازمی‌گردد.

فریبرز محمودزاده در مورد اینکه اگر پرسپولیس تا ۲۱ شهریور پول برانکو را ندهد پنجره نقل و انتقالاتش بسته می‌شود و آیا بازیکنانی که قرارداد بستند قراردادشان لغو خواهد شد یا خیر، عنوان کرد: با توجه به مکاتباتی که فیفا با سازمان لیگ فدراسیون داشته باشگاه استقلال، صنعت نفت، ماشین‌سازی تبریز، شهر خوروی مشهد در لیگ برتر، با دستوری که فیفا داده بسته شده است و نمی‌تواند بازیکن جدید جذب کند.

محمودزاده افزود: در مورد پرسپولیس هم مکاتباتی داشتیم اما پس از صحبتی که با روابط بین‌الملل داشتیم تا زمانی که نامه جدیدی از فیفا نیاید نقل و انتقالات آنها آزاد است. بهتر است آنها کارهای خود را زودتر انجام دهند تا به مشکل نخورند. تغییراتی در فیفا اتفاق افتاده است که قبلا تیم‌ها اگر بدهی‌های خود را پرداخت می‌کردند باز هم پنجره باز نمی‌شد اما الان با پرداخت آنها باز می‌شود.

مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ در مورد اینکه گذاشتن سقف قرارداد و همچنین عدم حضور بازیکنان خارجی، رقم قرارداد بازیکنان داخلی را بالا برده است، تاکید کرد: این قوانین برای ایجاد مساوات در بین همه تیم‌ها است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین برای جلوگیری از مشکلاتی که اخیرا ایجاد شده است متاسفانه باشگاه‌های ما راه حلی برای ارائه این مشکلات ندارند. در چند سال پیش ما سقف قرارداد تعیین کردیم اما این کار منجر به قراردادهای زیرمیزی شد.

محمودزاده ادامه داد: در همین فصل گذشته پول و ارز وجود داشت اما مشکلاتی در نوع پرداخت به وجود آمد، باید همه کمک کنیم از جمله رسانه‌ها و مدیران باشگاه تا به یک وحدت رویه در مورد این موضوعا برسیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید