محمودزاده: از همه کسانی که انتقاد می‌کنند تشکر می‌کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فریبرز محمودزاده مسئول مسابقات لیگ دسته اول در خصوص اینکه قراردادهای ریالی و دلاری ایجاد شائبه کرده است گفت: این پیشنهاداتی که ارائه شده، خام است و هنوز به جلسه هیات رئیسه و تصویب نرسیده است.

فریبرز محمودزاده افزود: شک نکنید اگر این موضوعات به صورت قانون در بیاید، با قوانین فیفا تطبیق داده می‌شود ولی باید پذیرفت باید با منافع کشورمان تصمیم بگیریم؛ برخی دوستان جبهه گرفتند ولی من سوال می‌کنم مطرح شدن این موضوع بهتر است یا اینکه اصلی در مورد آن صورت نگیرد؟

محمودزاده تصریح کرد: طبیعتا وقتی بحث باز شود بازدهی بهتری خواهد داشت، ما از همه کسانی که انتقاد می‌کنند تشکر می‌کنیم و امیدوارم کارشناسان و حتی رسانه‌ها پیشنهادات خود را ارائه کنند تا از آنها استفاده کنیم.

مسئول مسابقات لیگ دسته اول یادآورشد: در عرصه نقل و انتقالات باید با نظر فیفا عمل کنند، فیفا بسته پیشنهادی خود را اعلام کرده و هر فدراسیون نمی‌تواند برای خودش تاریخ پنجره نقل و انتقالات را تعیین کند.

وی با بیان اینکه هنوز به صورت صد در صد چنین موضوعی نیست و فیفا به باشگاه‌ها اعلام کرده فدراسیون‌ها و باشگاه‌ها نگران نباشند، ادامه داد: اکثر قرارداد باشگاه‌های ما با بازیکنانشان تا پایان فصل است و فیفا گفته نگران این لیگ نباشید و بازیکن تا زمانی که فصل تمام نشود قراردادش به پایان نخواهد رسید.

محمودزاده در خصوص برگزاری آخرین جلسه با نمایندگان باشگاه‌های لیگ برتری و دسته اولی اظهار داشت: خوشبختانه استقبال خوبی از این جلسات صورت گرفت و ان‌شاالله با پیگیری آقایان نبی و بهاروند مقرر شد این جلسات به صورت آموزشی در تهران و شهرستان‌ها برگزار شود.

وی درباره فواید داشتن سیستم نرم افزاری نقل و انتقالاتی تصریح کرد: «این خودش فواید زیادی در خصوص بازیکنانی که لژیونر می‌شوند دارد. به عنوان نمونه سردار آزمون و جهانبخش اگر به باشگاهی می‌روند این سیستم باعث می‌شود که باشگاه‌های ایرانی بتوانند حق خود را تا پایان دوران فوتبالشان از آنها دریافت کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید