محمد: پرسپولیس به راحتی به هیچ تیمی‌نمی‌بازد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا محمد بازیکن اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر من با توجه به وضعیت کرونا در ایران نباید لیگ برگزار شود و باید پرسپولیس به عنوان قهرمان لیگ معرفی شود.

علیرضا محمد با بیان اینکه اول باید منتظر باشیم شرایط درست شود و بعد تصمیم بگیریم. هر تصمیمی‌هم توسط مراجع ذی صلاح گرفته شود باید مطیع باشیم، افزود: آرزو می‌کنم این شرایط درست شود و این ویروس از بین برود.

محمد با اشاره به اینکه وضعیت مردم خوب نیست و مجبورند از خانه خارج شوند، باید همه ما دست به دست هم بدهیم تا این مشکل را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برطرف کنیم، ادامه داد: هیچ قهرمانی بهتر از شکست دادن کرونا نیست.

وی با اشاره به اینکه قهرمانی پرسپولیس قطعی شده است و همه این را می‌دانند به خاطر همین معتقدم که باید لیگ را تعطیل و پرسپولیس را به عنوان قهرمان معرفی کنند، اظهار کرد: پرسپولیس با تیم دوم ۱۰ امتیاز اختلاف دارد و به راحتی به هیچ تیمی‌نمی‌بازد.

محمد یادآورشد: اگر می‌شود قهرمان مشخص نشود؟ یک زمانی فاصله یک یا دو امتیاز است و رقابت وجود دارد، اما ۱۰ امتیاز مشخص است و زمانی که مشخص باشد، نیازی به این مسائل نیست.

وی تصریح کرد: آنها نظرشان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌گویند و ما هم احترام می‌گذاریم اما در کل باید کارشناسی شود و شرایط را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ببینیم اگر بازی‌ها برگزار شود چه ایرادی دارد؟ می‌شود بدون تماشاچی هم بازی‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برگزار کرد.

محمد با تاکید بر اینکه در اروپا هم بعضی از لیگ‌ها در حال شروع هستند، خاطرنشان کرد: پرسپولیس ۱۰ امتیاز جلوتر است، بعلاوه این که بازی‌های آسان ما مانده و مدعیان باید با هم بازی کنند.

وی با بیان اینکه پرسپولیس چند سال است با قدرت در صدر جدول پیش می‌تازد و این حرف‌ها بیهوده است،تیم‌های دیگر زورشان به پرسپولیس نمی‌رسد و حاشیه سازی می‌کنندف اضافه کرد: به نظر من با توجه به وضعیت کرونا در ایران نباید لیگ برگزار شود و باید پرسپولیس به عنوان قهرمان لیگ معرفی شود.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید