محمد نوری: پرسپولیس همیشه بزرگ و پرافتخار بوده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد نوری کاپیتان سابق پرسپولیس و بازیکن این فصل پیکان درباره حضور بازیکنان باتجربه و جوان در تیم پیکان گفت: بازیکنان جوان و کم تجربه اما باانگیزه زیاد داریم و چند بازیکن باتجربه داریم که می‌توانند تجارب را در اختیار آنها بگذارند چون هم برای آنها و هم برای تیم بسیار مفید است. هدفم این است که بتوانم به پیکان کمک کنم و مثمرثمر باشم.

محمد نوری درباره نتایج یحیی گل محمدی در این تیم و حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: آقا یحیی به نتایج موفقی رسیده که مشخص است و نیازی به تعریف من ندارند. ایشان مربی و باکیفیتی هستند و پرسپولیس هم همیشه بزرگ و پرافتخار بوده است. پرسپولیس به این اندازه بزرگ است که نام آن برای همه ترسناک است و آرزو می‌کنم در فینال لیگ قهرمانان موفق باشند و قهرمانی آسیا را به دست بیاورند. این یک افتخار ملی برای فوتبال ایران است و پرسپولیس واقعا لیاقت این را دارد که قهرمان آسیا باشد.

بازیکن سابق تیم ملی همچنین به نتیجه بازی با بوسنی اشاره کرد و درخصوص فعالیت دراگان اسکوچیچ در راه صعود به جام جهانی قطر هم صحبت کرد: تیم ملی خیلی خوب بازی می‌کند و اسکوچیچ خیلی بازیکنانش را خوب انتخاب می‌کند. ما نتایج بدی به دست آورده بودیم که الان امیدوارم طی سه بازی پیش روی تیم ملی نتایج خوبی کسب کنیم. کار ما به اما و اگر رسیده و برای تیم اول آسیا بد است که چنین شرایطی داشته باشد.

محمد نوری در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: وقتی تیم بوسنی را اینطور بردیم و هرچند بازی دوستانه بود اما این نشان می‌دهد که بچه‌های با قدرت در هر بازی حاضر می‌شوند. امید دارم که شاهد صعود به جام جهانی باشیم چون در غیر این صورت این یک بازگشت به عقب بزرگ است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید