محمد نوازی: تیم فوتبال استقلال پیروز دربی خواهد بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد نوازی بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با ابراز خرسندی از عملکرد استقلال در بازی‌‌‌های اخبر گفت: با توجه به بازی‌هایی که استقلال انجام داده است، انتظار پیروزی در دربی چیز عجیبی نیست.

محمد نوازی اظهار کرد: تنها نکته این بازی عدم تجربه مربیان است که شرایط جام حذفی را تجربه نکرده‌اند. از طرفی، تماشاگران حضور ندارند و از جذابیت بازی کم می‌شود، اگر چه شاید به کیفیت بازی اضافه شود.

محمد نوازی درباره دربی نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال در روز چهارشنبه، اظهار داشت: هر دو تیم شرایط خوبی دارند، پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شده است و به این تیم و یحیی گل‌محمدی تبریک می‌گوییم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: باید به کادر فنی و بازیکنان استقلال هم تبریک گفت که با آن همه مشکلات و حواشی یک سال گذشته توانستند دومی‌را کسب کنند.

او با اشاره به آقای گلی شیخ دیاباته در استقلال گفت: دیاباته با صحبت‌هایی که در برنامه فوتبال برتر انجام داد، نشان داد یک جنتلمن واقعی است. او شخصیت و عملکردش را به خوبی نشان داد و صاف و ساده صحبت کرد.

وی با بیان اینکه خدا خواست که در شرایط بحرانی استقلال، دیاباته حضور داشت تا استقلال از وجودش استفاده کند، تصریح کرد: به مهدی قائدی هم تبریک می‌گویم که آقای پاس گل شد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه در خیلی از بازی‌ها می‌توانست گل بزند، اما پاس داد، خاطرنشان کرد: امیدوارم برای فصل آینده استقلال از بازیکنی مثل دیاباته بتواند استفاده کند.

وی افزود: استقلال به خاطر عدم مدیریت در فصل گذشته قهرمان نشد، تیمی‌که مربی‌اش را از دست داد و جمع کردن آن سخت بود. استقلال هفته‌های اخیر نشان داده است تیم خوبی دارد و شرایط برنده شدن در دربی را دارد.

محمد نوازی یادآورشد: امیدوارم این اتفاق بیفتد و هواداران استقلال خوشحال شوند. استقلال اگر پرسپولیس را شکست دهد ۹۰ درصد راه قهرمانی جام حذفی را سپری کرده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید