محمد نصرتی: باید کمی‌به بازیکنان جوان میدان بدهیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد نصرتی بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که تغییر سبک بازی را در تیم ملی چگونه ارزیابی می‌کند؟ گفت: درست است که تیم تغییر سیستم داده اما من معتقدم سیستم خیلی نمی‌تواند گره گشا باشد. وقتی بازی جریان دارد اتفاقات زیادی رخ می‌دهد.

محمد نصرتی با تاکید بر اینکه مهم این است که مربی بتواند از بازیکنان در بهترین حالت بازی بگیرد، اظهار کرد: آقای اسکوچیچ این کار را خوب انجام داد و دیدیم تیم ملی خیلی خوب کار کرد.

وی درباره پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر بوسنی اظهار کرد: نتیجه برای ما خوب بود. این که توانستیم بوسنی را دو بر صفر شکست بدهیم، برای‌مان خوب است. بوسنی با این که گفته می‌شد تیم اصلی خود را نداشت، اما تیم کوچکی نیست و با توجه به این که میزبان بود، می‌خواست پیروز باشد چراکه این نتایج در تاریخ ثبت می‌شود. البته تیم ما هم برخی بازیکنان را در اختیار نداشت.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران همچنین در پایان در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی می‌تواند از گروهش به مرحله بعدی صعود کند؟ خاطرنشان کرد: بله می‌تواند صعود کند و جای پیشرفت دارد.

محمد نصرتی یادآورشد: تیم ملی برابر بوسنی بعد از مدت‌ها تغییر سیستم داده بود. تیم با سه دفاع بازی می‌کرد که عملکرد خوبی داشت و علاوه‌ بر این که گلی دریافت نکرد، فرصت چندانی هم به حریف نداد.

محمد نصرتی همچنین در پایان صحبت هایش تصریح کرد: در این اردو و اردوی قبل، تیم ملی سعی داشت کمی‌به بازیکنان جوان میدان بدهد که این کار خوبی بود چراکه این بازی‌ها به بازیکنان جوان اعتماد به نفس می‌دهد. در مجموع می‌توانم بگویم تیم ما عملکرد بهتری داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید