محمد ناظم‌الشریعه: پس از بازگشت از اردوی ازبکستان کرونا گرفتم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درخصوص ابنلایش به کرونا گفت: پس از بازگشت از اردوی ازبکستان به دلیل علائمی که داشتم، تست کرونا دادم که در نهایت جواب آزمایش مثبت اعلام شد.

محمد ناظم‌الشریعه اظهار کرد: مشخص نیست در سفری که برای دیدار دوستانه به ازبکستان برای بازی با تیم ملی فوتسال این کشور سفر کرده بودیم به کرونا مبتلا شدم یا جایی دیگر.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران پیرامون شرایط دستیارش، افزود: از میان آنها پاسخ تست پطروس مثبت بوده و حال او چندان مساعد نیست. امیدوارم هیچ یک از بازیکنان تیم ملی به کرونا مبتلا نشده باشند.

وی در ادامه در خصوص اینکه به جز وی چه اشخاص دیگری در کادر فنی یا اعضای جامعه فوتسال به کرونا مبتلا شده‌اند، تصریح کرد: داود پرهیزکار رییس کمیته فوتسال، میشل پطروس مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی و جلیل دوران مربی بدنساز‌ تیم ملی هم دارای علائم بیماری کرونا هستند.

محمد ناظم‌الشریعه در مورد اینکه کجا به ویروس کرونا مبتلا شده است، گفت: نمی‌دانم کجا این ویروس را گرفتم، مشخص نیست در سفری که برای دیدار دوستانه به ازبکستان برای بازی با تیم ملی فوتسال این کشور سفر کرده بودیم به کرونا مبتلا شدم یا جای دیگر.

محمد ناظم‌الشریعه در پایان صحبا هایش خاطرنشان کرد: در حال حاضر مشخص نیست آیا بازیکنان هم کرونا گرفته‌اند یا نه. برخی دیگر از اعضای کادر فنی هم مشکوک به کرونا هستند اما پاسخ تست آنها نیامده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید