محمد میری: هدف اصلی‌ام در نساجی دعوت شدن به تیم ملی بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد میری هافبک گل‌گهرسیرجان در مورد اینکه چقدر برای دعوت شدن به تیم ملی برای خودش شانس قائل است گفت: واقعیتش را بخواهم بگویم فصل گذشته که در نساجی بودم هدف اصلی‌ام دعوت شدن به تیم ملی بود.

محمد میری با بیان اینکه در حال حاضر خیلی امیدوارم که جزو دعوت شدگان باشم البته پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال ایران آرزوی هر بازیکنی است، اظهار کرد: همچنین باید بگویم خوشحالم که توانستم با یک عملکرد خوب توجه “امیر قلعه‌نویی” را که یکی از بهترین بازیکن‌ها مربیان تاریخ فوتبال ایران است به خودم جلب کنم به گل گهر بیایم این را نظر لطف امیرخان می‌دانم.

هافبک سابق نساجی مازندران در خصوص اینکه فکر می‌کند امیر قلعه نویی بتواند در گل‌گهر موفق شود گفت: بله حتما میتواند. چرا که خوشبختانه شرایط تیم گل‌گهر بسیار خوب است. باور دارم که می‌توانیم با توجه به این شرایط نتیجه بسیاری خوبی کسب کنیم باعث خوشحالی هواداران گل‌گهر سیرجان باشیم.

محمد میری در واکنش به اینکه جایی گفته بود در حق فوتبالش کم لطفی شده است ادامه داد: دقیقا همینطور است. اگر بخواهیم عملکرد این فصلم را نادیده بگیریم کل بازی‌هایم را آنالیز کنیم متوجه می‌شوید که من همیشه خوب بازی می‌کردم البته تعریف از خود نباشد ولی تا قبل از این دو گل کسی آنچنان که در حال حاضر من را میشناسد شناختی از من نداشت فکر میکنم آن دو گلی که به سپاهان و استقلال زدم باعث شد تا بیشتر سر زبان‌ها بیفتم.

وی در مورد انتخاب باشگاه گل‌گهرسیرجان ادامه داد: پیشنهادات خوبی از چند تیم لیگ برتری داشتم ولی در نهایت به گل گهر آمدم در حال حاضر از این انتخابم بسیار خوشحال هستم. امیدوارم که سال فوتبالی بسیار خوبی در کنار هواداران و مجموعه باشگاه پشت سر بگذارم.

محمد میری در پایان گفت: خداراشکر دوفصل بسیار خوب را در نساجی پشت سر گذاشتم. ولی در مورد علت جدایی‌ام باید بگویم که شرایط نساجی واقعا خوب نبود و تمام بازیکنانش را در نقل و انتقالات یکی یکی از دست داد. هواداران هم که از ما انتظار دارند اگر ببینند تیم در این شرایط نتیجه نمی‌گیرد به من (محمد میری) بازیکن فحش می‌دهند که البته حق هم دارند چون که تیم باید امتیاز بگیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید