محمد مومنی: مدیریت از تمام ابزارش برای موفقیت استقلال استفاده کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد مومنی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در مورد انتظارات از مدیر جدید باشگاه گفت: مهم‌تر از همه چیز موفقیت تیم فوتبال استقلال است و هیات مدیره در صورت ناکارآمدی مدیر جدید باید پاسخگو باشد.

محمد مومنی با بیان اینکه مدیر جدید ابتدا باید سرمربی تیم را انتخاب کند و پس از آن به دنبال حل مشکل نقل و انتقالات برود، اظهار کرد: حفظ ستارگان جدید تیم هم باید در اولویت باشد تا تیم متضرر نشود.

وی با اشاره به شرایط باشگاه استقلال با تاکید بر اینکه متاسفانه همه از شرایط موجود شوکه هستند، ابراز کرد: تیم در حال از دست دادن زمان طلایی برای آماده‌سازی است و از طرفی پنجره نقل و انتقالات هم بسته است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه مدیریت باید از تمام ابزارش برای موفقیت استقلال استفاده کند. یادآورشد: واقعا شرایط نگران کننده است و مسئولان جدید باشگاه باید هر چه زودتر کاری کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: مسئولان باید با کار کارشناسی شده راهکار درست را برای خروج استقلال از این بحران استفاده کند.

محمد مومنی همچنین خاطرنشان کرد: هیات مدیره باشگاه استقلال باید سازکار مناسب و خوب پیدا کند تا با تامین منابع مالی هم پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه باز شود و هم بهترین تصمیم برای سرمربیگری تیم گرفته شود.

وی افزود: شرایط بد تیم بزرگی مانند استقلال در کل فوتبال ما تاثیرگذار است و امیدوارم با معرفی سرمربی جدید تیم را از این بلاتکلیفی خارج کنند.

او در پاسخ به این پرسش که از بین گزینه‌هایی موجود، چه مربی مناسب‌ترین گزینه برای هدایت تیم فوتبال استقلال است، اظهار داشت: با توجه به شرایطی که به وجود آمده هیچ گزینه‌ای بهتر از فرهاد مجیدی در کار نیست.

محمد مومنی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم مسئولان باشگاه هر چه زودتر تصمیم منطقی را برای نیمکت تیم فوتبال استقلال بگیرند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید