محمد مهدی نظری: من را به خاطر اشتباه مالیاتی ممنوع‌الخروج کرده‌اند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد مهدی نظری بازیکن تیم نساجی مازندران در مورد این که فقط ۴۸ ساعت باقی مانده و آیا فکر می‌کند استقلال از کسب مجوز حرفه‌ای محروم می‌شود، گفت: وکیل من تا به حال دو بار با آنها صحبت کرده، خودم هم یک بار با آنها صحبت کردم.

محمد مهدی نظری اظهار کرد: وعده و وعید دادند، من در این دو روز کل پولم را تمام و کمال می‌خواهم، تخفیف را هم برداشتم و عین ۳۹۰ میلیونم را می‌خواهم.

بازیکن سابق استقلال در مورد مالیات پولش تصریح کرد: مالیات پولی را که نگرفتم کامل از من گرفتند، هنوز که هنوز است من را به خاطر اشتباه مالیاتی خودشان ممنوع‌الخروج کرده‌اند. هنوز هم هیچ پاسخی نه از استقلال و نه از اداره مالیات نگرفته‌ام.

محمد مهدی نظری در خصوص وضعیت خودش و تیم نساجی مازندران اظهار داشت: خدا را شکر وضعیت من خیلی خوب است. نزدیک سه هفته می‌شود که تمرینات بدنسازی را شروع کردیم. تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم. سه بازی دوستانه انجام دادیم و در آنها پیروز شدیم و کم‌کم برای بازی‌های لیگ برتر آماده می‌شویم.

وی با اشاره به مطالباتش از استقلال ادامه داد: متأسفانه در استقلال آن سال قراردادم پایین‌تر از همه بود. همان سال قراردادهای خیلی نجومی‌بسته شد و بازیکنان با برش‌هایی که داشتند پولشان را گرفتند.

او ادامه داد: ما نتوانستیم، من آن سال کلا ۴۰ درصد پول گرفتم و فکر کنم بعد از مهدی رحمتی آن سال بیشترین بازی را من انجام دادم. همه پول‌هایشان را گرفتند ولی از سال ۹۲ تا الان به من فقط وعده و وعید داده‌اند و من را مجبور کردند به AFC شکایت کنم.

محمد مهدی نظری در مورد این که باشگاه‌ها به بازیکنان پول نمی‌دهند و آنها قراردادشان را فسخ می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند و مشکلاتی به وجود می‌آید عنوان کرد: متأسفانه این به مدیریتی برمی‌گردد که قرارداد درست و حسابی نمی‌بندند. مثل الان که با بازیکنان قراردادهای بالا می‌بندند به خاطر این که تیمشان مهره داشته باشد. پاسخگوی بازیکن هم نیستند که بخواهند پول او را کامل بدهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید