محمد محمدی: حضور چند سرمربی سابق نمی‌تواند آینده خوبی برای استقلال داشته باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد محمدی دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به کادر فنی تیم‌ فوتبال استقلال گفت: کادر فنی استقلال از این جهت خوب است که پیشکسوتانی اضافه شده‌اند که استقلالی هستند و سال‌ها زحمت کشیده‌اند و مشکلات این تیم را دیده‌اند، اما حضور چند سرمربی سابق نمی‌تواند آینده خوبی برای استقلال داشته باشد.‌ قطعاً این افراد دل‌شان برای استقلال می‌سوزد، اما یک روزی نفر اول بودند و حضور همزمان آنها حس خوبی نمی‌دهد.

محمد محمدی اظهار کرد: محمود فکری باید نظر نهایی را بدهد و باید اجازه دهند او با خیال راحت کارش را انجام دهد. خوب است که نفرات دیگر مشاوره بدهند، ولی بی‌تعارف نباید دخالت کنند. هر کسی باید مسئولیت کار خودش را برعهده بگیرد. امیدوارم از این بابت مشکلی پیش نیاید.

وی اشاره‌ای هم به خریدهای این فصل استقلال کرد و گفت: فکری تیم را خودش نبسته است. با وجود اینکه نفرات جذب شده خوب هستند و در تیم‌های قبلی خود بهترین بوده‌اند، اما آنها براساس نیاز تیم جذب نشده‌اند. بی‌تعارف این بازیکنان براساس علاقه مدیریت قبلی جذب شده‌اند. استقلال در سال‌های اخیر خوب نتیجه نگرفته است و امیدوارم امسال واقعاً سالی باشد که با این نفرات همه دست به دست هم دهند تا تیم موفق شود.

محمد محمدی همچنین درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: بازی‌های استقلال در سه هفته اول لیگ برتر را دنبال کردم. این تیم به نسبت سال‌های اخیر شروع بهتری داشته است، اما نفرات جدید نیازمند هماهنگی بیشتری هستند تا در استقلال جا بیفتند. اگر مصدومان استقلال برسند، شرایط تیم بهتر هم خواهد شد.

محمد محمدی تصریح کرد: بازی‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا بدون تماشاگر برگزار می‌شوند. قطعاً شرایط اینطور نمی‌ماند و با ریشه‌کن شدن این ویروس، شاهد حضور هواداران پرشوری استقلال در ورزشگاه خواهیم بود. در این صورت، فشار بیشتری با حضور تماشاگران به بازیکنان وارد می‌شود. بازیکنان با شرایط فعلی می‌توانند تجربه کسب کنند تا اگر ورود تماشاگران آزاد شد، فشار کمتری به آنها وارد شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید