محمد قریشی: از هواداران ذوب آهن می‌خواهم که از تیم حمایت کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد قریشی بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن گفت: از هواداران ذوب آهن می‌خواهم که از تیم حمایت کنند و با توجه به بازیکنان و کادرفنی که در اختیار داریم، تلاش می‌کنیم یک اتفاق خوب برای تیم بیفتد و اسم تیم ذوب آهن همچون سالهای گذشته دوباره بر سر زبانها بیفتد و این تیم بدرخشد.

محمد قریشی درخصوص دیدار با ماشین سازی اظهار کرد: ما با برنامه بردن بازی به زمین رفته بودیم ولی آن اتفاقی که بخاطر اشتباه داور در دقیقه یک رخ داد و وحید محمدزاده اخراج شد، برنامه‌‌‌های تاکتیکی ما به هم خورد و مجبور شدیم بیشتر دفاع کنیم.

وی درباره اشتباهات داوری در دو هفته ابتدایی گفت: در هفته اول و در مورد اشتباه داوری و پنالتی اشتباهی که برای فولاد گرفتند، من گفتم که خواهش میکنم داوران بیشتر تمرکز کنند. همانطور که ما حق اشتباه داریم، داوران هم حق اشتباه دارند. ولی انگار این امر دارد از حد خودش خارج می‌شود و سرنوشت تیم را عوض می‌کند.

محمد قریشی ادامه داد: با این حال و حتی ۱۰ نفره هم روی چند ضربه ایستگاهی شانس پیروزی داشتیم ولی اخراج محمدزاده باعث شد ما طبق برنامه‌‌‌های کادرفنی محتاط تر بازی کنیم. نتوانستیم ۳ امتیاز را کسب کنیم ولی خدا را شکر که توانستیم با یک یار کمتر امتیاز بگیریم.

محمد قریشی در پایان صحبت هایش با بیان اینکه ما می‌توانستیم با ۶ امتیاز در صدر جدول باشیم ولی ۴ امتیاز را از ما گرفتند، خاطرنشان کرد: این اشتباهات شاید الآن به چشم نیاید ولی مطمئنا در ادامه و انتهای فصل که بحث سهمیه و تیم قهرمان مطرح می‌شود، این از دست رفتن امتیازات خودش را نشان می‌دهد. ما نمی‌توانیم در مورد داوری چیزی بگوئیم چرا که ما را محروم می‌کنند ولی از داوران خواهش می‌کنیم تمرکزشان را بالا ببرند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید