محمد قاسمی نژاد: رقبا حتی اگر استقلال و پرسپولیس باشند برای ما فرقی ندارند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد قاسمی نژاد هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که ارزیابی اش از استقلال فصل بیستم چیست عنوان کرد: استقلال هم برای ارائه بازی خوب وارد زمین می شود ولی فولاد تیم کوچکی نیست و بازیکنان خوبی جذب تیم شده اند. تمام هدف ما این است که نتیجه خوبی بگیریم. استقلال و پرسپولیس برای ما فرقی ندارد و ما در وهله اول به فکر ارائه یک بازی خوب و به دنبال ۳ امتیاز هستیم.

محمد قاسمی نژاد در این باره اظهار کرد: امسال تیم خوبی داریم و حتی از سال گذشته هم بهتر هستیم. با کادر فنی خوب و مدیریت قوی که داریم به دنبال این هستیم که هم در لیگ برتر و هم در آسیا طوری کار کنیم که هواداران از ما راضی باشند.

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان همچنین در خصوص آخرین شرایط فولاد قبل از بازی با تیم فوتبال استقلال ابراز داشت: شرایط تیم ما خوب است و در این هفته ها تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و امید به برد در این مسابقه داریم.

محمد قاسمی نژاد با تاکید بر اینکه امیدوارم بازی با تیم فوتبال استقلال بازی خوبی از آب در بیاید یادآورشد: ما تلاش می کنیم طوری بازی کنیم که هواداران و کادر فنی از ما راضی باشند. تیم فوتبال استقلال تیم بزرگ و قابل احترامی است.

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه همه بازی ها برای ما مهم است و بازی با استقلال هم ۳ امتیاز دارد تصریح کرد: طبیعتا در بازی های اول تیم ها نسبت به یکدیگر شناخت کافی ندارند اما مطمئنا هدف ما این است که با تمرکز وارد زمین شویم و ۳ امتیاز را بگیریم.

محمد قاسمی نژاد در پایان صحبت هایش تاکید کرد: امسال رقبا حتی اگر استقلال و پرسپولیس باشند برای ما فرقی ندارند چون در همه بازی ها برای برد به زمین می رویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید