محمد قاسمی‌نژاد: رقبا حتی اگر استقلال و پرسپولیس باشند برای ما فرقی ندارند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد قاسمی‌نژاد هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که ارزیابی اش از استقلال فصل بیستم چیست عنوان کرد: استقلال هم برای ارائه بازی خوب وارد زمین می‌شود ولی فولاد تیم کوچکی نیست و بازیکنان خوبی جذب تیم شده اند. تمام هدف ما این است که نتیجه خوبی بگیریم. استقلال و پرسپولیس برای ما فرقی ندارد و ما در وهله اول به فکر ارائه یک بازی خوب و به دنبال ۳ امتیاز هستیم.

محمد قاسمی‌نژاد در این باره اظهار کرد: امسال تیم خوبی داریم و حتی از سال گذشته هم بهتر هستیم. با کادر فنی خوب و مدیریت قوی که داریم به دنبال این هستیم که هم در لیگ برتر و هم در آسیا طوری کار کنیم که هواداران از ما راضی باشند.

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان همچنین در خصوص آخرین شرایط فولاد قبل از بازی با تیم فوتبال استقلال ابراز داشت: شرایط تیم ما خوب است و در این هفته‌ها تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و امید به برد در این مسابقه داریم.

محمد قاسمی‌نژاد با تاکید بر اینکه امیدوارم بازی با تیم فوتبال استقلال بازی خوبی از آب در بیاید یادآورشد: ما تلاش می‌کنیم طوری بازی کنیم که هواداران و کادر فنی از ما راضی باشند. تیم فوتبال استقلال تیم بزرگ و قابل احترامی‌است.

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه همه بازی‌ها برای ما مهم است و بازی با استقلال هم ۳ امتیاز دارد تصریح کرد: طبیعتا در بازی‌‌‌های اول تیم‌ها نسبت به یکدیگر شناخت کافی ندارند اما مطمئنا هدف ما این است که با تمرکز وارد زمین شویم و ۳ امتیاز را بگیریم.

محمد قاسمی‌نژاد در پایان صحبت هایش تاکید کرد: امسال رقبا حتی اگر استقلال و پرسپولیس باشند برای ما فرقی ندارند چون در همه بازی‌ها برای برد به زمین می‌رویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید