محمد علیپور:در فوتبال و هزینه‌ها، هیچ استانداردی در باشگاها تعریف نشده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد علیپور مدیرعامل پیشین باشگاه تراکتور تبریز درخصوص عدم جذب مهاجم ششدانگ و به خدمت گرفتن محمد عباس‌زاده بیان کرد: در این موضوع برای ما و هواداران نگرانی بحقی وجود داشت. پیش‌تر هم گفتم آیا امروز یا یک ماه پیش، مهاجم ششدانگ گلزنی وجود داشت که با او مذاکره نکنیم؟ اصلاً مهاجمی‌نبود. بخشی از اصول حرفه‌ای‌گری این است که با انتخاب سرمربی، اختیارات فنی به او واگذار می‌شود.

محمد علیپور با بیان اینکه درخواست‌های یک سرمربی باید اجابت نشود تا او بهانه‌ای نداشته باشد، اظهار داشت: عباس‌زاده را سرمربی تیم از من خواست و او صد درصد درخواست منصوریان بود. من هم نظراتم را به سرمربی منتقل کردم که صحبت او منطقی بود. منصوریان معتقد بود این مهاجم سوابق خوبی دارد و می‌تواند در تراکتور احیا شود. به نظرم عباس‌زاده در تراکتور احیا خواهد شد.

وی درباره فعالیت‌های نقل و انتقالاتی باشگاه تراکتور و نقش آن در پایان کار علیپور تصریح کرد: این هم بخشی از موضوع بود. مشکل اساسی فوتبال ما این است که در نحوه مدیریت در فوتبال و هزینه‌ها، هیچ استانداردی در هیچ باشگاهی تعریف شده و باشگاه‌ها فاقد استانداردهای مدیریتی هستند. یعنی اگر من را مثلاً در باشگاه ذوب‌آهن منصوب کنند، چارچوب اختیارات را به من نمی‌گویند تا بر اساس آن، برنامه‌ریزی میان‌مدت و بلندمدت داشته باشم.

محمد علیپور درباره فعالیتش در باشگاه تراکتور تبریز اظهار داشت: ۴۵ روز در خدمت این باشگاه بزرگ بودم که برای من پُر از خاطرات خوب و ماندگار بود. شرایط شخصی خودم، اختلاف نظرها و بحث‌هایی که در باشگاه تراکتور بود، ما را از نعمت ادامه این همکاری منع کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید