محمد علوی: مسابقات امسال بهتر سال گذشته برگزار می‌شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد علوی سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که چه راهکاری وجود دارد که لیگ برتر را مثل سال گذشته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار کنیم؟ گفت: سال گذشته تجربه شد.

محمد علوی افزود: یکسری اتفاقات افتاد که صاحب تجربه‌ای شدیم و امسال هم با کمک فدراسیون و سازمان لیگ و سایر تیم‌ها یک لیگ خوب را برگزار کنیم که دور از حاشیه باشد. احساس می‌کنم مسابقات امسال بهتر سال گذشته برگزار شود.

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان تاکید کرد که زمان اعلام شده از سوی سازمان لیگ برای شروع مسابقات لیگ برتر مناسب است و تیم فولاد مشکلی ندارد.

محمد علوی سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان در حاشیه مراسم قرعه‌کشی مسابقات لیگ برتر، در خصوص زمان آغاز لیگ برتر گفت: ۱۰ آبان برای شروع مسابقات زمان خوبی است. با توجه به اینکه بازی‌ها و اردوهای ملی داریم نیاز داریم که وقت زیادی داشته باشیم.

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان همچنین یادآورشد: تیم ما خیلی خوب و به موقع شروع کرده است. یکسری از تیم‌ها از شروع لیگ برتر فوتبال در این تاریخ ناراحت هستند ولی خداراشکر مشکلی نداریم.

او در پاسخ به این سوال که تیم حال حاضر فولاد آمادگی حضور در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا را دارد؟ تصریح کرد: تمام سعی‌ خودمان را می‌کنیم تا بتوانیم نماینده شایسته‌ای برای کشورمان باشیم. از آنجایی که خریدهای خوبی انجام دادیم و بازیکنان سال قبل را هم حفظ کردیم نوید این را می‌دهم که این کار بزرگ را انجام دهیم.

محمد علوی در پایان صحبت هایش در پاسخ به این سوال که فولاد آمادگی کامل را دارد و تیم بسته شده است؟ خاطرنشان کرد: تا روز آخر صددرصد که مشخص نیست چه نفراتی را جذب خواهیم کرد. خریدهای‌مان بد نبوده و با بازیکنانی هم که داشتیم حفظ کردیم و مجموعه خوبی داریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید