محمد: جای هواداران در جشن قهرمانی خالی بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا محمد پیشکسوت پرسپولیس در مورد جشن قهرمانی سرخ‌پوشان گفت: واقعا جای هواداران در جشن قهرمانی خالی بود. تصاویری که دیدیم، هیچ جذابیتی برای بینندگان نداشت.

علیرضا محمد اظهار کرد: با این حال واقعا خوشحالم که پرسپولیس برای چهارمین مرتبه پیاپی قهرمان لیگ شده است. اگر هواداران در ورزشگاه حاضر بودند، به جشن قهرمانی هم جلوه زیباتری می‌بخشیدند.

محمد در مورد آینده باشگاه تصریح کرد: پرسپولیس صددرصد پتانسیل آن را دارد که سال‌ها در لیگ و حتی جام حذفی قهرمان شود. البته اگر بگذارند، پرسپولیس در فصل بعدی هم برای پنجمین سال پیاپی می‌تواند به قهرمانی برسد.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: من به این تیم بسیار امیدوارم و طبیعتا با اضافه شدن پنج، شش بازیکن برای فصل آینده، پرسپولیس می‌تواند موفقیت خوبی تیم در آسیا کسب کند. همین حالا هم شانس به تیم ما لبخند زده، چون می‌توانیم شانس اول قهرمانی در جام حذفی باشیم.

وی خاطرنشان کرد: البته استقلال تیم قابل احترامی‌است، ولی فکر می‌کنم پرسپولیس می‌تواند با عبور از این تیم، به فینال و سپس قهرمانی جام حذفی برسد. همچنین پرسپولیس این توانایی را دارد که در ادامه بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا، رو به جلو برود.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: شانس به تیم ما لبخند زده، چون می‌توانیم شانس اول قهرمانی در جام حذفی باشیم و در ادامه بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا، رو به جلو برویم.

محمد در مورد قانون عدم‌جذب بازیکن خارجی برای پرسپولیس و استقلال نیز پاسخ داد: با وجود این قانون، هیچ مشکلی برای پرسپولیس پیش نمی‌آید، زیرا من معتقدم بازیکنان داخلی توانایی زیادی دارند.

وی یادآورشد: البته اگر بازیکن خوب خارجی وارد فوتبال شود، می‌تواند باری از دوش تیم بردارد؛ وگرنه بازیکنان خارجی زیادی آمدند که پول‌های آنچنانی گرفتند اما کارایی لازم را نداشتند.

محمد خاطرنشان کرد: بازیکنی مثل بشار رسن یا بوژِدار رادوشوویچ در پرسپولیس خوب بودند و جدا از بحث فنی، مشکلی پیش نیاوردند. اگر بازیکنانی مثل آنها به پرسپولیس بیاید، شرایط بهتر خواهد شد اما در غیر این صورت، فقط هدر دادن پول است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید