محمد بنا: لزوم حضور افراد ورزشی در راس مدیریت

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با تاکید بر لزوم حضور افراد ورزشی توانمند در راس مدیریت ورزش ایران، گفت: آرزویم این است روزی برسد که امثال حسن رنگرزها، وزیر ورزش شوند و این روز دور نیست.

محمد بنا با بیان اینکه هستند کسانی که البته نه در اندازه‌های رنگرز اما توانایی لازم برای حضور در این سمت را دارند، تصریح کرد: ما قهرمانان بزرگ و شایسته‌ای داریم که می‌توانند وزیر ورزش شوند و ورزش ایران را بخوبی جلو ببرند.

وی باتاکید بر اینکه صحبت‌هایی هم در این‌باره انجام شده که فدراسیون در آینده اگر صلاح بداند آن را اعلام می‌کند، اظهارکرد: هر چند وزیر ورزش ما نیز توانایی دارد اما اگر ورزشی‌ها کم کم بالاتر بروند و خودشان به جایی برسند که ورزش را مدیریت کنند خیلی بهتر خواهد بود تا اینکه کسی از بیرون بیاید، هرچند آن‌هایی هم که از بیرون بیایند برای ما قابل احترام هستند.

محمد بنا با اشاره به اینکه دوست داشتم رنگرز هم با توجه به سخنوری و توانایی‌هایی که دارد در امور مدیریتی فعالیت کند، افزود: طبیعتا بودن در وزارت ورزش، جای رشد بیشتری برای رنگرز دارد، هر چند جایش در کشتی خالی است اما دور از کشتی نیست و خیلی بهتر می‌تواند به کشتی کمک کند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی یادآورشد: می‌توانیم افراد دیگری را که داریم در این بخش جایگزین او کنیم و امیدوارم رنگرز در سمت جدید موفق باشد و شاهد پیشرفت در این عرصه نیز باشیم.

بنا همچنین در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: انتشار این خبر در شرایط شیوع کرونا و بلاتکلیفی کشتی، جنبه خیلی منفی بر ادامه کار نوجوانان و جوانان کشتی گیر دارد که می‌توانند در المپیک ۲۰۲۴ برای ایران بدرخشند و تا این موضوع و حقیقت آن ثابت شود می‌تواند تاثیرات خیلی بدی بر کشتی داشته باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید