محمدی: کلاف مشکلات استقلال خیلی پیچیده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد محمدی سنگربان اسبق استقلال و تیم ملی با بیان اینکه هنوز مشخص نیست فعالیت‌های ورزشی از چه زمانی شروع می‌شودف گفت: همه چیز روی هواست این بحران دامنگیر تمام جهان شده و مشخص نیست کی تمام شود.

محمد محمدی با بیان اینکه این فرضیه هم مطرح شده که چینی‌ها زودتر واکسن کرونا را بیرون می‌دهند، اظهار کرد: یکی نیست به این‌ها بگوید کفتار هم خفاش نمی‌خورد شما چطور هر چیزی گیرتان می‌آید را قورت می‌دهید!

محمدی افزود: باشگاه‌های ما و به خصوص دو تیم پرطرفدار کشور به دلیل عدم ثبات مدیریتی و متأسفانه گاهی به دلیل عدم تخصص تصمیم‌گیرندگان با معضلات زیادی مواجه هستند که یک مدیر کاردان با یک دوره کاری نمی‌تواند مشکلات را از بین ببرد.

سنگربان اسبق استقلال و تیم ملی با اشاره به اینکه کلاف مشکلات این باشگاه‌ها خیلی پیچیده و درهم برهم است، ابراز کرد: گفتن واقعیت عمق فاجعه فقط کام هواداران را تلخ می‌کند و دوست ندارم در این تلخی نقشی داشته باشم.

محمدی در پاسخ به اینکه ازاخبار فوتبال ایران مطلع هستید؟ یادآورشد:ه مواره یا گوشه‌ای از کار بوده‌ام یا تمام و کمال پیگیر؛ الان هم که تمرینات و مسابقات تعطیل هستند اخبار حاشیه‌ای مردم را سرگرم می‌کند و این خبر‌های حاشیه‌ای همه جا وجود دارند و مورد استقبال هم قرار می‌گیرند.

وی در پاسخ به این پرسش که به شوخی گرفتن کرونا توسط ترامپ چه بازتابی داشته است؟ ادامه داد: یک اصطلاح داریم که می‌گوید فلانی یک تخته اش کم است به نظر من ترامپ دو تخته اش کم است.

سنگربان اسبق استقلال و تیم ملی تصریح کرد: چند روز قبل هم درباره خوردن یا تزریق مواد ضد عفونی‌کننده یکسری خزعبلاتی گفت و اگر شر کرونا زودتر کنده نشود برای دور بعد انتخابات رأی نمی‌آورد الان دولت به خاطر کمک نقدی به شهروندان در حاشیه امنیت قرار دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید