محمدی: کرونا جلوی رشد ما را گرفت

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- جواد محمدی مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن الحق و الانصاف روند تیمی‌خوبی داشتیم و کرونا جلوی ما را گرفت، گفت: باشگاه ذوب‌آهن به دنبال بهانه نیست ولی بعد از باخت به استقلال، فدراسیون فوتبال به ما نامه زد و گفت با اشتباه داوری شما بازنده بودید و ما به دنبال اصلاح این اشتباهات هستیم.

جواد محمدی با اشاره به اینکه در سال جدید بعضی از افراد انصاف بیشتری داشته و به دنبال دوستی و برادری باشند، اظهار کرد: من خودم از جامعه داوری هستم و می‌دانم همه پاک هستند.

محمدی در خصوص بدهی ۱۰۰ میلیاردی موجود در باشگاه ابراز کرد: خدا را شکر ۶۰ درصد این بدهی حل شده است. با درایتی که در باشگاه و کارخانه ذوب‌آهن به وجود آمد به دور از جنجال و کارهای نخ نما شده و خیلی آرام کار خود را پیش بردیم.

وی افزود: در زمان مدیریت بنده، پرونده استنلی کی‌روش که تا خطر بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی و کسر امتیاز از تیم پیش رفت، حل و فصل شد. هم‌چنین پرونده ادی گابریل هرناندز با انجام یک کار تیمی‌و حقوقی مختومه شد.

او یادآور شد: تیم بسکتبال ذوب‌آهن به خاطر شکایت لورن موتس در بلک لیست فدراسیون جهانی بسکتبال بود که ما یک پنجم بدهی را پرداخت کردیم و این پرونده با خوبی و خوشی حل شد. در این پرونده صرفه جویی ارزی کردیم و منِ محمدی این کار را انجام ندادم و کار تیمی‌باعث شد.

محمدی همچنین درباره اشتباهات داوری ابراز کرد: ضمن احترامی‌که برای جامعه داوری قائلیم و انسان‌‌‌های شریفی در گذشته و حال زحمت کشیده اند، باید گفت برخی مواقع اشتباهات از حالت عادی خارج است. مگر یک تیم در یک بازی چند موقعیت می‌تواند ایجاد کند؟ اتفاقاتی که در بازی رخ داد، شیرازه تیم ما را به هم ریخت. ما شب سختی را به خاطر بی مهری و بی قانونی داور پشت سر گذاشتیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید