محمدنبی: مسابقات نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا باید پخش شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی محمدنبی دبیر فدراسیون فوتبال در مورد اینکه چرا نماینده‌ای از فدراسیون فوتبال همراه چهار تیم ایرانی حاضر در قطر حضور ندارند، گفت: ما در چند ماه گذشته جلسات مختلفی را با چهار باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان برگزار کردیم و کارها را به اتفاق یکدیگر در کشور خودمان و فدراسیون و باشگاه پیش بردیم.

مهدی محمدنبی افزود: با وجود مشکلاتی که داشتیم کارهای خوبی انجام شد. ما هم پیشنهاد کردیم ۲ نماینده‌ از فدارسیون به قطر بروند و موضوعات مختلف را در آنجا هدایت و پیگیری کنند اما AFC به ازای هر نماینده آی‌دی کارت یک بازیکن را کم می‌کنیم که به این ترتیب درست نبود که از تعداد بازیکنان کم شود.

محمدنبی در مورد پخش نشدن مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به صورت زنده اظهار داشت: صداوسیما قراردادی با بخش تجاری کنفدارسیون فوتبال آسیا داشته که این نماینده فوت کرده است اما به لحاظ حقوقی باید به این مسئله رسیدگی شود. آنچه مسلم است اینکه ما همیشه انتظار داریم که مسابقات نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا پخش شود.

وی ادامه داد: با مسئول محترم صداوسیما نیز امروز صحبت کرده‌ام. آنها قراردادی با AFC دارند و این قرارداد باید جاری شود اما به لحاظ حقوقی طرف آسیایی کم آورده است و باید این رویه اصلاح شود و ما امیدواریم که مسابقات نمایندگان ایران در آسیا از صداوسیما و رسانه ملی به صورت زنده پخش شود.

او افزود: انتظار داریم هرچه سریع‌تر این موضوع توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا حل شود و همانطور که می‌دانید چهار نماینده ایران با هزینه‌هایی که متحمل شده‌اند به قطر سفر کرده‌اند تا در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کنند.

محمدنبی گفت: هر کدام از این تیم‌ها اسپانسرهایی دارند و مبالغی از آنها دریافت شده و آنها نیاز دارند که مسابقات تیم‌های ایرانی به صورت زنده از تلویزیون پخش شود زیرا این مسئله هم به لحاظ معنوی و هم به لحاظ مادی برای نمایندگان ایران مهم است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید