محمدمهدی فروردین: گرفتن ارز دولتی به اسم مجیدی شایعه است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدمهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی‌درباره اظهارات اخیر یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی‌درباره ارز دولتی گرفتن به اسم آقای فرهاد مجیدی گفت: قطعا خود فرهاد مجیدی در این موضوع نبوده من خودم اسناد را رویت کرده‌ام و متاسفانه افرادی از نام وی به این شکل سوء استفاده کرده اند.

محمدمهدی فروردین همچنین افزود: فرهاد مجیدی هیچ کمبود و نیازی برای وارد شدن به فضاهای این چنینی ندارد، اما یک شرکت یا شرکت‌هایی از وی خواسته‌اند بازدید‌هایی داشته باشد و مکاتباتی با یک وزارتخانه داشته باشد که سبب شده رد پای مجیدی در این پرونده دیده شود باز هم تأکید می‌کنم به پاکی این فرد ایمان داریم، اما نباید با آبروی و اعتبار مجیدی بازی شود. امیرآبادی و سایر نمایندگان مجلس در راستای شفاف‌سازی و مبارزه با فساد دنبال مشخص شدن موضوع هستند.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی‌با بیان اینکه من با آقای امیرآبادی فراهانی صحبت کرده ام و درباره موضوع مطرح شده شخص فرهاد مجیدی مدنظر نیست، یادآورشد: وقتی موضوعی در بحث مبارزه با فساد به ویژه در بحث فساد مطرح می‌شود این است نباید اجازه بدهیم با توجه به نفوذی که افراد در جایگاه‌های مختلف دارند بخواهند از رانت استفاده کنند یا امتیازی بگیرند به پاکی مجیدی ایمان داریم و هیچ نقطه تاریکی در پرونده دوران بازیگری و مربی‌گری وی دیده نمی‌شود.

محمدمهدی فروردین در پایان صحبت هایش با تاکید بر اینکه امیرآبادی بدون سند حرف نزده و اعتقاد دارم برخی افراد سودجو از برند‌ها و سرمایه‌های انسانی که در ورزش وجود دارد سوء استفاده می‌کنند امثال مجیدی هم باید مراقب باشند تا خودشان هزینه نشوند، خاطرنشان کرد: زیرا امکان دارد به شناسنامه‌ای که برای خود درست کرده‌اند آسیب وارد شود. پیشنهاد می‌کنم وی موضوع را دنبال نکند، زیرا قطعا نماینده مجلس بدون سند حرف نمی‌زند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید