محمدزاده: ذوب‌آهن برای کسب سهمیه نیاز به بازیکنان با کیفیت دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- وحید محمدزاده مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان بازیکن فوتبال اهل ایران است که در باشگاه فوتبال ذوب آهن اصفهان بازی میکند.
از تیم‌هایی که وی در آن‌ها بازی کرده‌است می‌توان به مس رفسنجان اشاره کرد.

وحید محمدزاده در خصوص وضعیت قراردادش با باشگاه ذوب‌آهن اظهار کرد: یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارم و به قراردادم نیز پایبند هستم به همین دلیل در تمرینات حضور دارم و قوانین را رعایت می‌کنم.

وی ادامه داد: از دو سه تیم خوب در لیگ برتر پیشنهاد دارم و یک پیشنهاد خارجی هم داشتم که رسانه‌ای نکردم. با این حال برای ماندن دو مسئله برای من مهم است که یکی مربوط به قراردادم و دیگری مربوط به شرایط تیم است.

محمدزاده تصریح کرد: فصل گذشته با ذوب‌آهن به توافق رسیدم ولی باید در مورد قراردادم فصل آینده با مدیرعامل باشگاه صحبت کنم. امیدوارم حال آقای محمدی خیلی زود خوب شود تا دوباره بتواند در باشگاه فعالیت کند.

او خاطرنشان کرد: متاسفانه در ایران ثانیه به ثانیه همه چیز گران می‌شود، ما با دلار ۱۱ هزار تومانی قرارداد امضا می‌کنیم ولی دلار به ۲۷ هزار تومان می‌رسد. در مورد وضعیت قراردادم و مسائل مالی با باشگاه صحبت خواهم کرد تا وضعیت مشخص شود، اگر شرایط مناسب نباشد من هم مثل خیلی از بازیکنان که از ذوب‌آهن جدا شدند، جدا خواهم شد.

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان یادآور شد: فصل گذشته نتیجه نگرفتیم و طبیعتا انتظارات از ذوب‌آهن بالا است. تیم ما با جدایی چند بازیکن تاثیرگذار نیاز به جذب بازیکن دارد.

محمدزاده تصریح کرد: نمی‌دانم باشگاه با چه نفراتی در حال مذاکره است ولی تیم ما اگر می‌خواهد برای کسب سهمیه یا قهرمانی بجنگد نیاز به بازیکنان با کیفیت داریم. اگر هم قرار است فقط در لیگ برتر بمانیم که داستان فرق می‌کند. دوست دارم بمانم ولی به شرطی که شرایط مهیا باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید