محمدرضا خلعتبری: بازی در این سپاهان برای هر بازیکنی افتخار است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدرضا خلعتبری مهاجم تیم فوتبال سپاهان در خصوص پیوستن به سپاهان گفت: بازی در این تیم بزرگ برای هر بازیکنی افتخار است. قبلا هم اینجا بازی کرده‌ام و خاطرات خوبی از بازی در سپاهان و زندگی در شهر اصفهان دارم، ضمن اینکه در ذوب‌آهن هم روزهای خوبی داشتم.

محمدرضا خلعتبری با بیان اینکه وقتی باشگاه پیشنهاد داد خوشحال شدم و به سپاهان پیوستم، تصریح کرد: اینجا دوستان خوبی دارم که قبلا هم با آنها همبازی بودم و امیدوارم فصل خوبی را پشت سر بگذارم.

خلعتبری در خصوص اینکه چرا با وجود داشتن قرارداد با شهر خودرو، از این تیم جدا شد گفت: یک فصل دیگر با شهر خودرو قرارداد داشتم ولی بعد از اتمام مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، برای حضور در دور جدید تمرینات با من تماسی گرفته نشد.

مهاجم تیم فوتبال سپاهان ابراز کرد: بعد از صحبت‌هایی که با آقای حمیداوی داشتم از این تیم جدا شدم و باید از مالک باشگاه شهر خودرو تشکر کنم که بدون مشکل خاصی رضایت‌نامه مرا صادر کرد.

محمدرضا خلعتبری در پاسخ به این پرسش که «آیا نویدکیا می‌تواند بعد از چند سال سپاهان را قهرمان لیگ برتر کند؟» عنوان کرد: محرم اسطوره سپاهان است و همه باید به این مربی کمک کنند تا در سپاهان بهترین نتایج را بگیرد.

او یادآورشد: سپاهان یک باشگاه بزرگ است و خوشبختانه آقای ساکت هم دوباره مدیرعامل این باشگاه هستند. ما تیم خوب و پرقدرتی داریم و تلاش می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. هدف ما چیزی جز قهرمانی و خوشحال کردن هواداران سپاهان نیست.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود با یکی از دستیاران رحمتی مشکل داشت، تاکید کرد: در شهر خودرو مربیانی مثل نوازی، سامره و نامداری کار می‌کنند که هیچ مشکلی با آنها نداشتم ولی یکی از مربیان ظاهرا حرف‌های مرا طور دیگری به رحمتی انتقال می‌داد.

محمدرضا خلعتبری ابراز کرد: دوست ندارم در مورد گذشته صحبت کنم و در شهر خودرو هم با هیچ‌کس مشکل نداشتم. باید از مردم مشهد، هواداران شهر خودرو و مجموعه این باشگاه تشکر کنم و برای آنها بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید