محمدرضا آزادی: به تیمی می‌روم که بتوانم بازی و پیشرفت کنم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدرضا آزادی بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال تراکتور تبریز در خصوص وضعیتش برای فصل بعد گفت: چند تیم با من صحبت کرده‌اند و پیشنهاد اروپایی هم دارم ولی هنوز تصمیم نگرفته‌ام.

محمدرضا آزادی در همین باره با بیان اینکه تا چند روز دیگر وضعیتم مشخص می‌شود، اظهار کرد: من به تیمی می‌روم که بتوانم بازی و پیشرفت کنم. سعی می‌کنم یک انتخاب خوب و درست انجام دهم.

او همچنین در خصوص اینکه چرا تصمیم به جدایی از تراکتور گرفت، گفت: از تیم نونهالان برای تراکتور بازی کردم و در مجموع ۱۰ سال در این تیم بودم. از این ۱۰ سال به مدت چهار سال هم در خدمت تیم بزرگسالان بودم.

محمدرضا آزادی با تاکید بر اینکه تراکتور را همچنان دوست دارم و خیلی از بازیکنان دوست دارند در این تیم فوتبال بازی کنند، یادآورشد: با این حال برخی اتفاقات باعث شد از این تیم جدا شوم.

بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال تراکتور تبریز همچنین ادامه داد: اواخر سال گذشته خیلی اذیت شدم و برخی از تماشاگرنماها به من فحاشی می‌کردند. هدف آنها ایجاد حاشیه برای من و تیم بود. در آن برهه مادرم مریض شد و ناراحتی قلبی پیدا کرد و من هم دوست نداشتم بیشتر از این اذیت شود.

وی با بیان اینکه حساب هواداران واقعی تراکتور از این افراد جدا است و من همیشه ارتباط خوبی با آنها داشتم، خاطرنشان کرد: برخی دنبال مسائل دیگر بودند و می‌خواستند حاشیه درست کنند تا تیم قهرمان جام حذفی نشود ولی خوشبختانه به هدفشان نرسیدند.

محمدرضا آزادی در پایان صحبت هایش اضافه کرد: پدر و مادرم اذیت شدند و خانواده برای من خیلی مهمتر از فوتبال است؛ به همین دلیل تصمیم به جدایی گرفتم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید