محمدخانی: اساسنامه فدراسیون فوتبال سرتاسر ایراد است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ناصر محمدخانی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه نهادهای ورزشی ایران مثل فدراسیون فوتبال در قبال این اتفاق منفعل هستند و کاری انجام نمی‌دهند، گفت: فدراسیون فوتبال ما که اصلاً صاحب ندارد و اساسنامه فدراسیون فوتبال سرتاسر ایراد است.

ناصر محمدخانی با بیان اینکه رئیس فدراسیون شدن موروثی شده، اظهارکرد: یعنی ده-دوازده سال کفاشیان و تاج غیرقانونی رئیس بودند؛ این به آن می‌رسید و آن به این می‌رسید واین سمت برای خودشان بود. آدم ورزشی تحصیل‌کرده یا ورزشکاری که در جام جهانی بوده و بالای ۱۰۰بازی دارد، نمی‌توانست در انتخابات شرکت کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: الان چه کسی رئیس است؟ فقط یک نفر به عنوان سرپرست است؛ با این وضعیت نمی‌دانم حق برداشت از پول را دارند؟ همه چیز دست وزارت ورزش است.

وی با بیان اینکه تا زمانی که سرپرست باشد، حق برداشت ندارند و فقط از طریق وزارت پول تزریق می‌شود، ادامه داد: باید فدراسیون رئیس داشته باشد که بتواند از حساب‌ها برداشت کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: هیچ اسپانسری هم در این موقعیت جلو نمی‌آید چون می‌گوید پولم روی هوا می‌رود و این می‌رود، یکی دیگر می‌آید و می‌گوید به سراغ رئیس قبلی برو!

محمدخانی همچنین در مورد اختلاف نظر برای اتمام لیگ با اعلام قهرمانی پرسپولیس، تصریح کرد: پرسپولیس این همه زحمت کشیده، هزینه کرده، ۲۱بازی انجام داده و الان ۱۰امتیاز بیشتر از بقیه دارد و ۹۰درصد قهرمان است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس همچنین با بیان اینکه امیدوارم این ویروس ریشه کن شود و از کشور ما برود تا لیگمان راه بیفتد و بتوانیم فوتبالمان را ادامه بدهیم، افزود: فکر می‌کنم همین لیگ باید ادامه پیدا کند حتی می‌توانند جام حذفی را هم برگزار کنند؛ چون چیزی از بازی‌ها نمانده، در لیگ ۹بازی مانده و اگر کرونا برود باید همین مسابقات را ادامه بدهیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید