محسن گروسی: هدف همه موفقیت تیم ملی و صعود به جام جهانی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محسن گروسی ملی پوش پیشین فوتبال ایران گفت: هدف همه موفقیت تیم ملی و صعود این تیم به جام جهانی است و همه این فعل و انفعالات باید اتفاق بیفتد تا صاحب یک تیم ملی خوب و قوی باشیم که بتواند به جام جهانی صعود کند. امیدوارم این اتفاق در خصوص فوتبال ایران روی داده و تیم ملی با راهیابی به جام جهانی قطر انتظارات را برآورده نماید.

محسن گروسی اظهار کرد: تیم ملی ایران در مجموع بازی خوبی را مقابل بوسنی به نمایش گذاشت و نتیجه هم نتیجه خوبی بود. اما در دیدارهای تدارکاتی آنچه باید در اولویت قرار بگیرد، شناسایی نقاط ضعف و قوت تیم خودی است و من نمی‌دانم سرمربی تیم ملی به هدف خودش در این راستا رسیده یا خیر.

ملی پوش پیشین فوتبال ایران با بیان اینکه حضور چند چهره جدید در تیم ملی را به فال نیک می‌گیرم، تصریح کرد: به خصوص برخی از این نفرات که بی تردید آینده فوتبال هستند و باید در راس همه آنها به مهدی قایدی اشاره کنم.

محسن گروسی گفت: پیروزی در دیدارهای تدارکاتی از این بابت خوب است که روحیه تیم برای دیدارهای رسمی‌بالا می‌رود. اما همانطور که گفتم هدف اصلی از چنین دیدارهایی تنها برطرف کردن نقاط ضعف و بهبود کیفیت تیم است. در نهایت نیز هدف تیم ملی غلبه بر هنگ کنگ، کامبوج، بحرین و عراق و البته رسیدن به جام جهانی است.

وی در ادامه تصریح کرد: قایدی از اولین روزی که در استقلال مطرح شد با وجود استعداد خوبی که داشت، همواره مورد انتقاد قرار می‌گرفت و خیلی‌ها نسبت به آینده او خوشبین نبودند. هر گاه قایدی یک گام رو به جلو بر می‌داشت انتقادات از او بیشتر می‌شد.

محسن گروسی خاطرنشان کرد: یک روز می‌گفتند قدش کوتاه است، یک روز می‌گفتند پاهای او پرانتزی است، یک روز گفتند وزنش کم است، یک روز گفتند تکنیکش در اختیار تیم نیست و غیره. اما حالا می‌بینیم این بازیکن با بر همه زدن همه فرضیه‌هایی که مطرح بود در ۲۱ سالگی تبدیل به بهترین مهاجم ایران شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید