محسن ربیع‌خواه: از کم‌محلی‌ها و بی‌احترامی‌ها ناراحت هستیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محسن ربیع‌خواه هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه چه صحبت‌هایی امروز در باشگاه پرسپولیس انجام شد، گفت: صحبتی که شد این بود که چند روزی دست نگه داریم تا مصوبه هیأت مدیره بیاید، مطالبات ما را مشخص کنند ببینیم وضعیت دریافتی‌هایمان چه می‌شود.

محسن ربیع‌خواه در خصوص اینکه یکم آبان تاریخ ثبت قراردادها به پایان می‌رسد و این گذشت زمان باعث بلاتکلیفی شده است، اظهار داشت: به خاطر همین ناراحتیم که بلاتکلیف هستیم زمان نقل و انتقالات می‌گذرد و جلو می‌رود سرمربی یا بازیکنان با باشگاه مشکلی دارند این وسط ما ضرر می‌کنیم.

او با بیان اینکه قرارداد من قبل از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا تمام شده بود امروز به باشگاه آمدم چون بلاتکلیف هستیم، ابراز کرد: یحیی گل‌محمدی به باشگاه نامه زده که من و محمد انصاری را نمی‌خواهد هنوز هم برای ما تعیین تکلیف نکرده‌اند فسخی به ما نداده‌اند و اتفاقی نیفتاده است.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه هنوز مطالباتم و اینکه چقدر طلب دارم مشخص نیست، یادآورشد: هم من و هم محمد انصاری یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد داریم.

محسن ربیع‌خواه در مورد اینکه به نظر می‌رسد دلایل فنی باعث دلخوری و تصمیم جدایی او و انصاری شده است، عنوان کرد:‌ همه جای دنیا ممکن است مربی بازیکنی را نخواهد. ریوالدو از بارسا به میلان رفت اما در آنجا بازی نکرد و فوتبالش تمام شد چون مربی او را نمی‌خواست.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه این سلیقه مربی است چون او انتخاب می‌کند، خاطرنشان کرد: سلیقه سرمربی پرسپولیس هم طوری است که به ما نیاز ندارد حقم دارد و تیمش هم موفق بوده است.

محسن ربیع‌خواه ادامه داد: بابت اینکه ما را نمی‌خواهند و مسائل فنی دلخوری نداریم طبیعی است و همه جای دنیا هم همین است، اما ما از کم‌محلی‌ها و بی‌احترامی‌ها و نوع برخوردها ناراحت هستیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید