محسنی اژه ای: صحبتهای بقایی صحیح نیست

 اخبار سیاسی پایگاه خبری صدای معتمدمحسنی اژه ای در صد و پانزدهمین نشست خبری خود با رسانه‌‌‌های جمعی در مورد موارد مختلف مربوط به دستگاه قضا توضیحاتی ارائه نمود.

محسنی اژه ای: صحبتهای بقایی صحیح نیست

محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه با تبریک ولادت حضرت معصومه (س)، امام رضا ( ع ) و روز خبرنگار در مورد اظهارات بقایی در مورد قوه قضاییه و شخص خود گفت:

(( این مسائل صحیح نیست. افراد بدانند اگر چنانچه خلاف قانون عمل کنند به ضرر آنها است و تحت تعقیب قرار می‌گیرند.))

به گزارش صدای معتمد وی تاکید کرد: سخنان بقایی در مورد این مسائل صحیح نیست و آن قسمت از صحبت‌ها و دستخط ایشان مورد انتقال از سوئیت و امکانات دربسته هرچه را که لازم باشد دادستان در مورد آن توضیح خواهند داد.

محسنی اژه ای در مورد اینکه گفته می‌شود قاتل بنیتا با فیش حقوقی آزاد شده است پاسخ داد: گفته شده یکی از متهمین صد و سی  سابقه سرقت دارد و با قرار کفالت و با فیش حقوقی آزاد شده که صحت ندارد و خوب است دادستان تهران پیگیری کند که این خبر از کجا نشأت گرفته است.

سخنگوی قوه قضاییه در ادامه افزود: قاضی باید طبق قانون عمل کند، در غیر این صورت باید به او معترض شویم.بر اساس قانون به قاضی تکالیفی داده شده است که قاضی باید مطابق آن عمل کند.

وی در پاسخ به اینکه آیا در پرونده بنیتا قتل عمد رخ داده پاسخ داد: باید بازپرس و دادستان اظهار نظر نهایی کنند.

اژه ای در پاسخ به شایعات مربوط به دستگیری دو مداح معروف گفت: پرونده در دادسرای ویژه روحانیت مطرح بوده، یکی دونفر بازداشت شدند، یک نفر هم با قرار آزاد شده، نفر بعدی که آزاد شد یا نه و جزییات را اطلاعی ندارم.

غلامحسین محسنی اژه ای در خصوص اظهارات و حملات بقایی به خود عنوان داشت: من اهل شکایت نیستم اما آنجا که مربوط به قوه قضاییه و بالاتر باشد دادستان به عنوان مدعی العموم وارد می‌شود.
محسنی اژه ای:  صحبتهای بقایی صحیح نیست
محسنی اژه ای: صحبتهای بقایی صحیح نیست
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید