محرومیت ۱۵ داور و کمک داور در جام ملت‌‌‌های آسیا

اخبار ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد -یک روزنامه اماراتی از محرومیت ۱۵ داور و کمک داور به علت اشتباه هات محرض در مرحله گروهی خبر داده است.

به گزارش صدای معتمد، مرحله گروهی جام ملت‌‌‌های آسیا تمام شد و رقابت میان تیم‌‌‌های صعود کننده در مرحله یک هشتم نهایی آغاز شده است، با این حال مرحله گروهی نیز با حواشی همراه بود که کلیدی ترین آن داوری در این مسابقات بود. جام ملت‌‌‌های آسیا مثل هر رقابت دیگری اشتباهات داوری داشت که برخی از آنها تاثیر گذار بود.

روزنامه البیان در تازه ترین گزارش خود از محرومیت ۱۵ داور و کمک داور خبر داده است و نوشته است: از منابع نزدیک به کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا از این خبر مطلع شدیم که ۱۵ داور و کمک داور به خاطر اشتباه هات تاثیر گذار در مرحله گروهی از قضاوت در مرحله یک هشتم نهایی محروم شده اند.

گفتنی است بازیکنان تیم ملی ایران نیز در برخی از بازی‌ها از نحوه قضاوت داوری شکایت داشتند و کارت‌‌‌های زرد گرفته شده توسط برخی بازیکنان را ناحقی داوری می‌دانستند.

محرومیت ۱۵ داور و کمک داور در جام ملت‌‌‌های آسیا

با این همه کی روش از عملکرد داور بازی ایران و عراق راضی بود و در کنفرانس خبری نیز از او تمجید کرد.

داورانی نظیر داور دیدار افتتاحیه، داور دیدار ژاپن و عمان، داور لبنان مقابل قطر و داور بازی بحرین مقابل تایلند در لیست محروم شده‌ها هستند.با توجه به حساس شدن بازی‌‌‌های جام ملت‌‌‌های آسیا قرار است از کمک داور ویدیویی استفاده شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید