سهرابی: محرومیت نقل و انتقالاتی باشگاه تراکتورشایعه است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- میر معصوم سهرابی مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز درباره بحث بازگشته اشکان دژاگه و دو بازیکن خارجی تیم تراکتور (حمزاوی و جفرسون یوری) به تمرینات این باشگاه گفت: ما برای دو بازیکن خارجی‌مان بلیت تهیه کرده ایم و اشکان دژاگه هم مشکل پرواز از کشور آلمان را دارد.

میر معصوم سهرابی اظهارکرد: اما متاسفانه هنوز پرواز کشورهای مختلف برقرار نشده است همچنین نه تنها ما بلکه همه باشگاه‌های دیگر نیز در مورد بازیکنان خارجی این مشکلات را دارند، چراکه بازیکنان خارجی اکثرا از ترکیه به ایران می‌آیند و هنوز فرودگاه ترکیه بسته و برپا نشده است و ما ازین بابت ناراحتیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز همچنین درباره شایعه محرومیت نقل و انتقالاتی باشگاه تراکتور به دلیل شکایت کوین کنستانت، اظهار داشت: این موضوع شایعه است و به هیچ عنوان صحت ندارد بنده به صراحت آن را رد می‌کنم و منکرش هستم.

سهرابی با تاکید بر همین موضوع نیز اضافه کرد: کمیته تعیین وضعیت فیفا در همان ابتدا حکم خود را به باشگاه داده بود که ما مطابق آن حکم به دادگاه سی آ اس نیز شکایت کردیم. این دادگاه هم شکایت ما را پذیرفت و حتی مبلغ ورودی دادگاه سی آ اس را نیز پرداخت کردیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز همچنین ابراز کرد: همچنین فدراسیون فوتبال چند وقت پیش یک نامه‌ای با امضای دبیرکل فدراسیون به ما ارسال کرده بود که طبق آن ما از تاریخ ۲۴ تا ۲۸ اردیبهشت ماه برای اعتراض به دادگاه سی آ اس زمان داشتیم.

سهرابی در پایان صحبت هایش در مورد شروع مجدد تمرینات تیم‌های لیگ برتری نیز خاطرنشان کرد: برای اظهار نظر در این مورد باید چند روز صبر کنیم تا تمرینات آغاز شود و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد. اما باید پروتکل‌های بهداشتی را هم مطالعه کنیم و ببینیم می‌‌شود آنها را در تمرینات رعایت کنیم یا خیر؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید