محرومیت نقل و انتقالاتی باشگاه تراکتورشایعه است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- میر معصوم سهرابی مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز درباره بحث بازگشته اشکان دژاگه و دو بازیکن خارجی تیم تراکتور (حمزاوی و جفرسون یوری) به تمرینات این باشگاه گفت: ما برای دو بازیکن خارجی‌مان بلیت تهیه کرده ایم و اشکان دژاگه هم مشکل پرواز از کشور آلمان را دارد.

میر معصوم سهرابی اظهارکرد: اما متاسفانه هنوز پرواز کشورهای مختلف برقرار نشده است همچنین نه تنها ما بلکه همه باشگاه‌ها در مورد بازیکنان خارجی این مشکل را دارند، چراکه بازیکنان خارجی اکثرا از ترکیه به ایران می آیند و هنوز فرودگاه ترکیه بسته و برپا نشده است.

مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز درباره شایعه محرومیت نقل و انتقالاتی باشگاه تراکتور به دلیل شکایت کوین کنستانت، اظهار داشت: این موضوع شایعه است و به هیچ عنوان صحت ندارد بنده به صراحت آن را رد می‌کنم.

سهرابی اضافه کرد: کمیته تعیین وضعیت فیفا در همان ابتدا حکم خود را به باشگاه داده بود که ما مطابق آن حکم به دادگاه سی آ اس نیز شکایت کردیم. این دادگاه هم شکایت ما را پذیرفت و حتی مبلغ ورودی دادگاه سی آ اس را نیز پرداخت کردیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز ابراز کرد: همچنین فدراسیون فوتبال چند وقت پیش یک نامه‌ای با امضای دبیرکل فدراسیون به ما ارسال کرده بود که طبق آن ما از تاریخ ۲۴ تا ۲۸ اردیبهشت ماه برای اعتراض به دادگاه سی آ اس زمان داشتیم.

سهرابی در مورد شروع مجدد تمرینات تیم‌های لیگ برتری نیز خاطرنشان کرد: برای اظهار نظر در این مورد باید چند روز صبر کنیم تا تمرینات آغاز شود و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد. اما باید پروتکل‌های بهداشتی را هم مطالعه کنیم و ببینیم می‌‌شود آنها را در تمرینات رعایت کنیم یا خیر؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید