محرومیت باشگاه فولاد از حضور در پنجره نقل و انتقالاتی

این طور که به نظر می‌آید دادگاه عالی ورزش هم محرومیت باشگاه فولاد از حضور در پنجره نقل و انتقالاتی را تائید کرده است.

 باشگاه فولاد به دلیل مسئله‌ای که در انتقال محمد بلبلی بازیکن سابق سپیدرود برایش به وجود آمد دچار این مشکل شده و قرار است محرومیت نقل و انتقالاتی این تیم کماکان داشته باشد.

حدود 20 روز قبل بود که سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد درباره آذری در پاسخ به سوالی در رابطه با زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم گفته بود: احتمالا تا ۳۰ جولای رای نهایی دادگاه عالی صادر شود اما شانس برنده شدن ما کم است. باتوجه به این‌ موضوع ممکن است یک و نیم پنجره نقل و انتقالاتی دیگر محروم باشیم و اگر به این صورت باشد، شرایط سخت تر از قبل خواهد شد.

 دادگاه عالی ورزش هم رای به محکومیت باشگاه فولاد داده و این باشگاه احتمالا تا تابستان آینده نمی‌تواند سراغ بازیکن جدیدی برود و برخی خبرها حاکی از آن است که فولاد دو تا سه پنجره از نقل و انتقالات محروم شده است. باید در نهایت فولاد از چند پنجره محروم خواهد شد.

مدیرعامل فولاد که گویا برای این رای آماده شده بود، در آن مصاحبه درباره این موضوع گفته بود: سال گذشته قرارداد ۱۵ بازیکن رده‌های سنی‌مان را تمدید کردیم و فلسفه‌مان این بود که از این بازیکنان برای فصل‌های آینده استفاده کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید