محرم نویدکیا غمگین از شکست سه گله سپاهان

سرمربی سپاهان، محرم نویدکیا بعد از شکست 3 بر صفر مقابل التعاون عربستان در نشست خبری اظهار داشت: در بدترین زمان ممکن 10 نفره شدیم و 80 دقیقه 10 نفره بازی کردن خیلی سخت است.سعی کردیم تا جایی که میشه بازی را تحت کنترل بگیرم و از کناره‌‌ها در نیمه اول حمله کنیم.

وی با اشاره به اینکه روی یک ضربه ایستگاهی گل اول را خوردیم، گفت: فکر می‌کنم نیمه اول بعد از اخراج بازیکن‌مان یک مقدار سازماندهی خوبی داشتیم و یکی دو موقعیت هم به تیم دادیم. روی هم رفته می‌گویم می‌توانیم از نیمه اول راضی باشیم، اما در نیمه دوم سازماندهی ما خیلی زود بهم ریخت و گل دوم را خوردیم و نتوانستیم نظم و انضباط حرفه ای را نداشتیم.

سرمربی سپاهان ادامه داد: فوق العاده در نیمه دوم بی نظم بازی کردیم. درست است وضعیت‌مان خیلی خیلی سخت شد و سه دیدار دیگر باقی مانده است، اما باید امیدمان را برای بازی‌های بعدی نگهداریم.

نویدکیا  در مورد اینکه در نیمه اول در یک صحنه مشکوک پورغاز از میدان اخراج شد و در نیمه دوم دو صحنه مشکوک پنالتی را دیدیم و نظرتان درمورد داوری مسابقه امروز چیست گفت: خیلی نمی‌خواهم در مورد داوری صحبت کنم زیرا علاقه‌ای به این موضوع نداشته‌ام. کارشناسان باید نظر بدهند. این وظیفه من نیست اما فکر می‌کنم اخراج سختگیرانه بود اگر  اشتباهی رخ داده باشد ساختار بازی تغییر کرده و اگر درست باشد که هیچ.  در مورد پنالتی هم نظر داور است و کارشناسان باید بگویند. وقتی var نباشد همین است. چرا در این سطح از مسابقات این سیستم نیست اگر هم همه چیز درست باشد که هیچ. در کل باید کارشناسان در موردش نظر بدهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید