محرم نویدکیا در اندیشه گرفتن سه امتیاز سپاهان از شهرخودرو

سرمربی تیم فوتبال سپاهان محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار با شهرخودرو اظهار داشت: با بازیکنان تیم در این مورد صحبت کردیم که برای من همیشه بازی‌هایی که به نظر راحت‌تر هستند، مهم‌تر است، مهم است فردا بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.

وی ادامه داد: بازی‌های شهرخودرو را دیدیم، فوق‌العاده قابل احترام هستند، در 5 هفته گذشته فقط یک باخت مقابل استقلال در آزادی نشان می‌دهد سیدعباسی با بازیکنان خوب کار کرده است و با شرایطی که دارند، نتایج خوبی گرفتند اما در نیم‌فصل اول نتایجی بدی گرفتند که شرایط برایشان سخت شده است.

نویدکیا تصریح کرد: در پایین جدول فاصله‌ها کم است و ممکن است با یک مسابقه یک تیم بماند یا سقوط کند، بازی فوق‌العاده مهمی برای هر 2 تیم است؛ می‌خواهیم خودمان را به بالای جدول نزدیک کنیم و تا روز آخر شانس داشته باشیم که از شانسمان برای نایب‌قهرمانی استفاده کنیم؛ روز سختی خواهیم داشت اما باید تمام تلاشمان را کنیم تا 3 امتیاز بازی را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد حضورش در سپاهان گفت: با سپاهان قرارداد دارم، با مسؤولان باشگاه صحبت کردم، وقتی از آسیا برگشتیم قرار شد بعد از بازی‌های لیگ در مورد آینده صحبت کنیم، خیلی هم جلسات خوبی در مورد آینده برگزار کردیم اما بهتر است بعد از این 3 بازی تصمیمات اساسی بگیریم، با اعضای هیأت مدیره جلسه داشتیم و در مورد خیلی مسائل صحبت کردیم؛ باید در مورد عملکرد تیم و مشکلات و نقاط قوت صحبت کنیم و به جمع‌بندی برسیم و تصمیم بگیریم.

وی در مورد شایعه جدایی نورافکن بیان داشت: به این صحبت‌ها گوش نمی‌کنم، تفاوت نمی‌کند بازیکنان بخواهند جابجا شوند، مهم است که این‌جا باشند اما از روز اول گفته‌ام کسانی باید باشند که اینجا را دوست داشته باشند، هرکس دوست داشت بماند و هرکسی دوست نداشت، برود؛ بعضی‌ها قرارداد دارند و باید پایبند باشند.

نویدکیا در پایان با اشاره به این‌که جلال علی‌محمدی محروم است و مهدی‌زاده مصدوم است و احتمالا از هفته‌های آینده به تیم کمک کند، گفت: به تیم جوانان برای قهرمانی در لیگ تبریک می‌گویم و امیدوارم بتوانیم از تیم‌های جوانان و امید به بزرگسالان اضافه کنیم، بازی‌های آن‌ها را می‌بینیم و سعی می‌کنم اگر کسی شایسته باشد در تیم بزرگسالان باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید