مجید نامجومطلق: الشرطه تیم بزرگ و منسجمی‌است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مجید نامجومطلق سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره وضعیت الشرطه گفت: الشرطه تیم بزرگ و منسجمی‌است. ما قبلا یک بار در عراق با این تیم بازی کردیم که نتیجه یک – یک مساوی شد.

مجید نامجومطلق اظهار کرد: فکر می‌کنم این تیم به نسبت تیمی‌که ما با آن در عراق بازی کردیم، تیم خیلی خوب و آماده‌ تری است. این تیم را آنالیز دقیق کرده‌ایم و تمرینات خوبی داشته‌ایم تا انشاالله نتیجه خوبی بگیریم.

وی ادامه داد: به نظرم غیبت الوحده امارات مقداری نظم بازی‌ها را به هم و به ما هم آسیب زد. الوحده ۳ امتیاز از عراق و یک امتیاز از الاهلی گرفته بود و این می‌توانست خیلی به نفع ما باشد. انتظار داشتیم کنفدراسیون آسیا این مسئله را در نظر می‌گرفت.

مجید نامجومطلق درباره غایبان تیمش در این بازی اشاره کرد: سیاوش یزدانی مصدوم است اما بقیه بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند و آماده آغاز بازی‌ها هستیم. با همه توان برای انجام یک بازی خوب به زمین می‌رویم تا بتوانیم میلیون‌ها هوادار استقلال در ایران و دنیا را خوشحال کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: همانطور که می‌دانید استقلال در خارج از ایران هم هواداران زیادی دارد. امیدوارم با نتایج خوب دل هواداران‌مان را شاد کنیم.

وی اضافه کرد: از یک نظر ما مدت زمان بیشتری را استراحت کردیم که به نفع ما شده و از جهت دیگر از جو بازی‌ها خارج شده‌ایم و این می‌تواند به ما لطمه بزند. ما یک باشگاه قدیمی‌در آسیا هستیم و قطعا می‌توانیم تیم خطرناکی برای سایر رقبا باشیم. تلاش ما و بچه‌ها این است که بتوانیم شرایطی را به وجود بیاوریم تا از این مرحله صعود کنیم.

مجید نامجومطلق درخصوص اینکه آیا فشار روانی برای پیروزی در بازی فردا وجود دارد، گفت: با توجه به اتفاقاتی که در گروه افتاده، بعد از این بازی‌ هم شانس صعود داریم. نتیجه بدون گل هم می‌تواند ما را برای بازی بعد امیدوار نگه دارد اما تلاش‌مان این است که ۳ امتیاز را بگیریم تا شرایط برای بازی‌های بعد راحت‌‌تر باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید