مجیدی: من کنار رفتم تا دست باشگاه برای حضور استراماچونی باز باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فرهاد مجیدی سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص بازگشت آندره‌آ استراماچونی به استقلال گفت: مسائل بسیار مهمی‌درباره مدیریت فعلی وجود دارد که در زمان دیگری به آنها می‌پردازم، اما اجازه بدهید یک موضوع را صریح و شفاف بگویم.

فرهاد مجیدی اظهار کرد: جمعیت قابل توجهی از هواداران استقلال با دوست خوبم، استراماچونی رابطه‌ای عاطفی دارند و تا زمانی که این موضوع حل نشود، این استقلال است که ضرر خواهد کرد.

مجیدی تصریح کرد: من کنار رفتم تا دست باشگاه برای حضور استراماچونی باز باشد و آنها موظف هستند که بعد از این همه دروغگویی، حاشیه‌سازی و از دست رفتن یک جام قهرمانی، استراماچونی را به استقلال بازگردانند.

وی افزود: در غیر این صورت مدیریت باشگاه یک خیانت بزرگ علیه منافع استقلال انجام داده‌ است. بدون تردید بیرون از باشگاه استقلال هر کاری که در توانم باشد برای کمک به استراماچونی انجام خواهم داد و شک نکنید که اولین نفری خواهم بود که به او تبریک خواهم گفت. چون محبت این مرد محترم در شروع کارم در نیم‌فصل را فراموش نکرده‌ام.

او ادامه داد: مذاکره با مربیان برای آینده هرگز رفتاری غیرحرفه‌ای از سوی یک باشگاه نیست. بعد از یک عمر زندگی در فوتبال با بدیهیات این حرفه آشنا هستم. باشگاه استقلال اما، برای مذاکره با مربی جدید یعنی استراماچونی یا هر گزینه دیگر باید این کار را شفاف، بدون بی‌احترامی‌و بدون جوسازی و شایعه‌پراکنی و با رعایت موازین حرفه‌ای انجام می‌داد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال یادآورشد: فراموش نکنید که هواداران استقلال استراماچونی را در پاییز گذشته به دلیل همین سوءرفتارها از دست دادند، نه فقط به خاطر نحوه پرداخت. موضوع ساده و روشن است. مدیر باشگاه تجربه‌ای در فوتبال ندارد که با ظرافت رفتار حرفه‌ای آشنا باشد.

مجیدی گفت: از من یا هر کسی در نقش سرمربی بخواهید که به تمام جزئیات حساس باشم، نه اینکه به لاابالی‌گری در مدیریت تن بدهم و سازگار شوم. سال‌ها به کج‌رفتاری و غیرحرفه‌ای بودن مدیران تن داده‌اند و از جزئیات گذشته‌اند که فوتبال به این روزگار دچار شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید