مجیدی در اندیشه جام قهرمانی استقلال در لیگ دوازدهم

پس از برتری یک بر صفر تیم استقلال برابر فولاد در هفته دوازدهم لیگ برتر فرهاد مجیدی سرمربی استقلال اظهار کرد: همان طور که پیش بینی می‌کردیم بازی سختی برای ما بود. به بازیکنان گفته بودم اگر می‌خواهیم بازی را ببریم باید بتوانیم بازی را مدیریت کنیم چون تیم فولاد نظم خوبی در دفاع دارد و ممکن بود فرصتی زیاد ایجاد نشود. باید از تک موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم. بازیکنان ما خیلی خوب کار کردند و از آقای روشن هم تشکر می‌کنم که با حضورشان به تیم ما روحیه دادند. این برد را به هواداران تبریک می‌گویم.

وی درباره اینکه نکونام گفته بود در صورت نبود اشتباهات داوری تیمش پیروز می‌شد هم گفت: اگر اشتباهات داوری نبود ما الان ۳۲ امتیاز داشتیم.

او درباره رکورد ۱۲ بازی بدون باخت در استقلال هم گفت: درباره رکورد بیشترین سهم را بازیکنان تیمم داشتند. مدیریت باشگاه هم هستند که آرامش را به این تیم دادند. از تک تک بازیکنان تشکر می‌کنم و از مدیریت آقای آجرلو هم تشکر می‌کنم که به بهترین نحو این کار را انجام دادند. به رکورد و آمار توجه نمی‌کنم و منتظر هستم کاپیتان تیمم جام قهرمانی را بالای سر ببرد و تمرکزم را می‌گذارم که این امر اتفاق بیفتند. آن چیزی که در تفکرات خودم است، این که تیمم بهتر بازی کند و احتیاج به زمان داریم تا استقلال دلخواه خودمان در بازی‌های آینده ببینیم.

وی درباره آخرین وضعیت جذب بازیکن خارجی هم گفت: سایت باشگاه همه چیز را اعلام می‌کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید