مجتبی حسینی: اسمم را در اتفاقات حاشیه ای فوتبال نخواهید شنید

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مجتبی حسینی سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت: به حکمی‌که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صادر کرده اعتراض خواهم کرد و اگر لازم باشد حرفهای مهمی‌در کم و کیف این اتفاق به زبان خواهم آورد.

مجتبی حسینی افزود: اتفاقی که در روزهای پایانی لیگ دسته اول سال گذشته رقم خورده و مرور برخی از آن اتفاقات جالب خواهد بود. چیزی که من به آقای مهدی گفتم این بود که این اتفاقات در کجای دنیا رخ می‌دهد و ایشان نیز جواب خودشان را داشتند.

وی ادامه داد: در فوتبال ایران همه همدیگر را می‌شناسند. من هم آدمی‌هستم که همگان از سابقه و شکل رفتارم باخبرند. من هرگز آدم حاشیه ای نبوده و نیستم و هیچ وقت اسمم را پای اتفاقات حاشیه ای فوتبال ایران نخواهید شنید.

مجتبی حسینی تصریح کرد: اما در بازی آخر فصل گذشته لیگ دسته اول که در تبریز برگزار کردیم، اتفاقاتی افتاده بود که بعدا در مورد آن به صورت مفصل تری صحبت خواهم کرد. اما درباره آن چیزی که به این حکم فدراسیون ربط دارد باید بگویم که من کار خلاف اخلاقی در کنار زمین یا در طول زمین انجام ندادم و تنها در پایان مسابقه با آقای مهدی که ناظر مسابقه بودند، بگو مگو کردم.

وی گفت: من حرفهایی به آقای مهدی زدم که ایشان نیز جواب من را دادند و این مسئله در حد یک بحث عادی بود و نه بیشتر. اگرچه فعل و انفعالاتی در زمین مسابقه رخ داده بود و مسائلی وجود داشت اما من فاصله خودم را از اتفاقات درون زمین حفط کردم.

مجتبی حسینی همچنین با انتقاد از جو حاکم بر فوتبال کشور در رابطه با تصمیم گیری برای مسابقات گفت: هیچ مسئله ای در کشور به اندازه فوتبال تا این حد درگیر جنجال‌‌‌های مربوط به کرونا نبود و در هیچ کجای دنیا نیز به اندازه ایران در رابطه با برگزاری مسابقات فوتبالش در این شرایط بحث و جدل نمی‌شود!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید