متشرعی: بازی‌های امسال طبق روال قبل قابل اجرا نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- شایسته متشرعی سرمربی تیم بسکتبال بانوان نفت آبادان درباره حمایت نفت آبادان از تیم بسکتبال زنان گفت: نفت آبادان باشگاه صاحب نام و با سابقه درخشان در تیمداری است.

شایسته متشرعی افزود: خوشبختانه باشگاه پالایش نفت آبادان برای این فصل حمایت کامل از تیم بانوان را داشت و با مبالغ بالاتری با بازیکنان قرارداد بست. جا دارد از مدیر عامل محترم پالایش نفت آبادان آقای پارو تشکر و کنم. امیدوارم در خور حمایتی که از ما داشت بهترین عملکرد در لیگ داشته باشیم.

وی در خصوص تغییرات تیمش نسبت به سال گذشته عنوان کرد: ما چند بازیکن جدید جذب کردیم؛ شجاعی، خداوردیان، تقی‌زاده و حق جو به تیم ما اضافه شدند. ما به دنبال کسب بهترین نتیجه برای این فصل هستیم.

متشرعی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه فدراسیون در نظر دارد مسابقات را در تهران برگزار کند در این صورت شما که در شهر دیگری قرار دارید هزینه های‌تان سنگین می‌شود یادآور شد: اگر مسابقات نیمه متمرکز در تهران باشد ما هم در تهران استقرار پیدا می‌کنیم چرا که اگر بخواهیم هر دو هفته پرواز داشته باشیم و برگردیم این موضوع هم برای خودمان و هم برای تیم‌های دیگر خطرناک است.

او در خصوص شروع تمرینات تیم نفت آبادان برای حضور در لیگ برتر بسکتبال بانوان اظهار داشت: بازیکنان ما در طول این مدت تمرینات بدنسازی و تکنیکی را داشتند اما به صورت تیمی‌و رسمی‌تمرینات از پنجشنبه شروع شده است.

متشرعی سرمربی تیم بسکتبال بانوان نفت آبادان درباره اینکه مسابقات امسال قرار است متمرکز برگزار شود، خاطرنشان کرد: امسال شرایط نرمال نیست و خاص است به همین دلیل باید متناسب با شرایط بازی کنیم. ما هم از این تصمیم فدراسیون استقبال می‌کنیم چرا که بازیها طبق گذشته در بلندمدت قابل اجرا نیست. سلامتی بچه‌ها و خانواده‌ها باید تضمین شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید