مباشری: در بازی تیم ما مقابل شهرداری ورامین اشتباهات داوری رخ داد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علیرضا مباشری بازیکن تیم والیبال سپاهان اصفهان درمورد پیروزی تیم والیبال سپاهان مقابل شهرداری ورامین در هفته ششم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور گفت: همانطور که پیش بینی کرده بودیم بازی بسیار سخت شد و کار به ست پنجم کشیده شد.

علیرضا مباشری اظهار کرد: ما کادر فنی خود و چند نفر از بازیکنان را در اختیار نداشتیم. بازی در ورامین همیشه سخت است و ما به خوبی از این موضوع اطلاع داشتیم.خوشحالم که توانستیم در این بازی سخت به پیروزی برسیم. ورامینی ها بازیکنان خیلی خوبی دارند و بسیار هماهنگ بازی کردند.

بازیکن تیم والیبال سپاهان اصفهان درخصوص بازی هفته هفتم تیمش مقابل شهرداری قزوین، اظهار داشت: بعد از بازی اعلام شد که ورامینی ها به کرونا مبتلا بودند که امیدوارم این موضوع واقعی نباشد.

مباشری با بیان اینکه ما از ورامین به قزوین آمدیم و آماده بازی با شهرداری هستیم، تصریح کرد: قزوینی ها نوسان زیادی در نتایج خود داشته اند و نمی توان آنها را پیش بینی کرد.

او همچنین ابراز کرد: تیم ما هم امسال شرایط خوبی دارد، اما برای هفته ششم چند نفر از بازیکنان خود را به دلیل ابتلا به کرونا در ترکیب نداشتیم و این موضوع کمی کار را برای ما سخت کرد.

بازیکن تیم والیبال سپاهان اصفهان با تاکید بر اینکه از طرفی هم فکر می کنم داور مسابقه چند اشتباه داشت، یادآورشد: در مجموع به نظراتش احترام می گذارم و اعتراضی نمی کنم.

مباشری در پایان درخصوص بازی هفته هفتم تیمش مقابل شهرداری قزوین، اظهار داشت: بعد از بازی اعلام شد که ورامینی ها به کرونا مبتلا بودند که امیدوارم این موضوع واقعی نباشد. ما از ورامین به قزوین آمدیم و آماده بازی با شهرداری هستیم. قزوینی ها نوسان زیادی در نتایج خود داشته اند و نمی توان آنها را پیش بینی کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید