مایلی‌کهن: فوتبال ایران به سیاه‌بازی خلاصه شده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد مایلی‌کهن سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه فوتبال ایران به سیاه‌بازی خلاصه شده است، گفت: بیماری کرونا در دنیا وحشت ایجاد کرد، اما فوتبال تنها چیزی بود که در این شراط سخت مردم را خوشحال می‌کرد.

محمد مایلی‌کهن افزود: در فوتبال اما برخی می‌گفتند چرا باید لیگ برگزار شود و برخی هم دنبال برگزاری بازی‌ها بودند. آن زمان کسی نگفت که همین فوتبال می‌تواند برای چند ساعت میلیون‌ها مردم را در خانه بنشاند و سرگرم کند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «نظرش در خصوص چهارمین قهرمانی پیاپی این تیم در لیگ برتر چیست؟» خاطرنشان کرد: یک چیزهایی مرا ناراحت می‌کند. یکی از بازیکنان پرسپولس دو گل زده و گفته که بازیکن حق دارد از این تیم جدا شده و به تیمی‌که دلش می‌خواهد برود.

مایلی‌کهن ادامه داد: اگر پرسپولیس نبود، الان کجا بودی؟ بعد هم می‌گویند ما تا الان ۷۰ یا ۸۰ درصد پول گرفتیم. خیلی از بازیکنان در اروپا مبالغ قراردادهایشان را کم کردند، اما اینجا بازیکنان به فکر این است که چرا درصد باقی مانده را نگرفته است. بحث دیگر هم این است که چرا نباید قراردادها را شفاف اعلام کنند تا خیلی چیزها روشن شود.

وی در خصوص پرداخت غرامت ۶ میلیون یورویی فدراسیون به مارک ویلموتس و انتقادهایی که از مهدی تاج صورت گرفته است، اظهار داشت: من وارد این مسائل نمی‌شوم و همیشه می‌گویم حاکم معزول را عشق است.

او تصریح کرد: در مرام من نیست به فردی که زمین افتاده لگد بزنم، هر چند که خیلی‌ها این کار را می‌کنند. خیلی جاها خیلی بیشتر از این مبالغ هدر رفته و هیچ کس هم ورود نکرده و صحبتی هم انجام نداده است. صحبت از سه هزار میلیارد و دوازده هزار میلیارد است.

وی با اشاره به مدیریت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تاکید کرد: آقایان سعادتمند و رسول‌پناه کارمند دو باشگاه هستند و اگر کسی حساب بخواهد باید از وزیر ورزش بخواهد، نه سعادتمند و رسول پناه و دیگر مدیرانی که در گذشته بودند.

مایلی‌کهن خاطرنشان کرد: مگر در گذشته نگفتند که آقای انصاری‌فرد اشتباه کرده است، پس چطور دوباره او را به عنوان مدیرعامل انتخاب کردید؟ این مسائل چیزهایی است که آقایان باید پاسخگو باشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید