ماسیاس: بازیکنان تیم ملی ایران برای رشد به اروپا سفر کردند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سباستیانو ماسیاس دستیار سرمربی سابق تیم ملی کشورمان در پاسخ به اینکه آیا بازیکن ایرانی در باشگاه پرتغال وجود دارد که دستمزد بالایی بگیرد؟ گفت: به نظرم بازیکنان تیم ملی ایران به پول فکر نمی‌کردند.

سباستیانو ماسیاس با بیان اینکه نمی‌خواهم درباره چیزی که اطلاع ندارم، نظری دهم، اظهار کرد: آنها برای پیشرفت می‌خواستند به فوتبال اروپا منتقل شوند. می‌دانم آنها برای رشد و حضور در فوتبال حرفه ای به اروپا سفر کردند.وقتی با بازیکنان ایرانی صحبت می‌کردم آنها آرزوی حضور در فوتبال اروپا را داشتند و با اشتیاق از فوتبال اروپا از من سوال می‌کردند.

وی درپاسخ به اینکه آیا فقط با مهاجمان تیم ملی ایران کار کردی یا با هافبک‌ها هم ارتباط داشتی؟ ابراز کرد: با سردار آزمون، مهاجم زنیت هم ارتباط داشتم. او مهاجم خوب دیگر تیم ملی ایران بود. هر دو آنها خوب بودند. ما باید از هر دو آنها به صورت همزمان بازی می‌گرفتیم.

ماسیاس درپاسخ به اینکه شما پرتغالی بودید و این باعث نمی‌شد تا سوالات بازیکنان ایرانی زیاد شود؟ یادآورشد: آنها همیشه از من سوال می‌کردند. وقتی در کادر فنی تیم ملی ایران حضور داشتم با برخی از بازیکنانی که اکنون در لیگ پرتغال بازی می‌کنند کار کردم. سوال همیشگی آنها این بود که شکل تمرین باشگاه‌‌‌های بزرگ چگونه است و چطور می‌توان به آن حد رسید.

او درخصوص اینکه علی علیپور بازیکن ملی پوش ایرانی است که در این فصل برای ماریتیمو بازی خواهد کرد درباره او برایمان بگویید؟ ابراز کرد: علیپور را برای اولین بار وقتی در پرسپولیس در کنار طارمی‌بازی می‌کردم، دیدم. آنها در خط حمله در کنار هم بازی می‌کردند.

ماسیاس خاطرنشان کرد: من علیپور را دوست دارم ولی او با طارمی‌کمی‌تفاوت دارد. او از لحاظ بدنی از طارمی‌ضعیف تر است اما دوندگی زیادی دارد و به بازیکنان خط دفاع کمک می‌کند. علیپور می‌تواند در لیگ پرتغال موفق ظاهر شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید