مارسی- پاری سن ژرمن، شب بی ستاره

شبگذشته و در چارچوب دیدارهای قهرمانی فرانسه، تیم‌‌‌های مارسی و پاری سن ژرمن مقابل هم  قرار گرفتند. مارسی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ششم و توسط کامارا می‌توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه محکم این بازیکن از زاویه ای بسته دقیق نبود و از بالای دروازه پاری سن ژرمن به بیرون رفت.

در دقیقه 14 و روی حرکت نیمار بود که پرز داشت به اشتباه دروازه مارسی را باز می‌کرد، اما توپ روی خط برگردانده شد و در نهایت VAR هم بعد از بازبینی صحنه اعلام کرد توپ رد نشده است. در دقیقه 22 این مارسی بود که به گل دست یافت و این صحنه نیز بعد از بازبینی مردود اعلام شد.

01657630

در دقیقه 33 لیونل مسی با حرکت از سمت راست و ضربه ای زمینی دروازه مارسی را تهدید کرد، اما لوپز به خوبی عکس العمل نشان داد. در اواخر نیمه اول لیرولا در موقعیتی تک به تک با کیلور ناواس فرصت داشت دروازه پاری سن ژرمن را باز کند، اما اشرف حکیمی‌خود را به خوبی به صحنه رسانده و دروازه را نجات داد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم اشرف حکیمی‌در موقعیتی تک به تک چنگیز اوندر را متوقف کرد و داور بعد از بازبینی صحنه در نهایت تصمیم گرفت مدافع مراکشی پاری سن ژرمن را از زمین اخراج بکند.

در دقیقه 66 مارسی روی ارسال تماشایی دیمیتری پایت به درون محوطه فرصت خوبی برای باز کردن دروازه حریف داشت، اما ضربه رونیگیر دقیق نبود و راهی به دروازه پاری سن ژرمن پیدا نکرد.

دقایقی بعد دلافونته در موقعیتی تک به تک تا آستانه زدن گل اول مارسی پیش رفت، اما ضربه ضعیف او به بیرون رفت تا بهترین موقعیت گلزنی این تیم از دست برود. تلاش دو تیم در ادامه مسابقه نتیجه نداشت و این دیدار با تساوی بدون گل تمام شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید