ماجرای دفتر دخل و خرج علی پروین چه بود؟

در زمان مربیگری پروین در پرسپولیس او همیشه یک دفتر ۴۰ برگ به همراه خود داشت که بین بازیکنان پرسپولیس معروف بود.

 پروین سال‌ها به عنوان بازیکن و مربی در پرسپولیس حضور داشت و افتخارات زیادی را به همراه این تیم بدست آورد. پروین که بدون تردید یکی از اسطوره‌‌‌های باشگاه پرسپولیس به حساب می‌آید در سال هایی که به عنوان سرمربی این تیم فعالیت می‌کرد همه کاره تیمش بود و تمام کارهای مدیریتی و فنی پرسپولیس را خودش به تنهایی انجام می‌داد.

پروین عادت‌‌‌های خاصی هم داشت. یکی از این عادت‌ها به همراه آوردن یک دفتر ۴۰ برگ در تمام اردوها و بازی‌‌‌های پرسپولیس بود که همه بازیکنان این تیم آن را در دست اسطوره قرمزها دیده بودند. اما ماجرای دفتر ۴۰ برگ پروین چه بود؟

در این مورد یکی از بازیکنان آن سال‌‌‌های پرسپولیس برایمان تعریف می‌کند و می‌گوید: علی آقا همیشه یک دفتر ۴۰ برگ معروف داشت که همه هزینه‌‌‌های تیم مثل خورد و خوراک، لباس و توپ و … را روی آن می‌نوشت و به نوعی دفتر حساب و کتاب پروین به حساب می‌آمد. هر پولی که به باشگاه می‌آمد علی آقا آن را می‌گرفت و می‌گفت اول باید همه هزینه‌‌‌های تیم از این پول کم شود و هرچقدر ماند بین بازیکنان تقسیم خواهد شد. بعضی وقت‌ها آنقدر اوضاع بد بود که می‌دیدیم یک پولی هم به علی آقا بدهکار شدیم. (باخنده)

یادم می‌آید یکسال کلا ۱۵۰۰ تومان قرار شد به ما بدهند و سهم بازیکنان شد ولی ما آن پول را نگرفتیم. گفتیم این پول ما نزد پروین بماند و برای مخارج باشگاه در فصل آینده استفاده شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید