لیگ دسته اول در ایستگاه دهم

لیگ دسته اول در ایستگاه دهم فردا برگزار می شود. در جدول لیگ دسته اول فوتبال فاصله تیم قشقایی شیراز صدرنشین 19 امتیازی با تیم پنجم جدول که استقلال خوزستان است فقط 4 امتیاز است و رقابت فشرده و حساسی را در بالای جدول شاهد هستیم و قشقایی فردا باید در اهواز به مصاف استقلال خوزستان اوج گرفته برود و قطعا نتیجه این مسابقه برای همه تیم‌های بالانشین جدول اهمیت زیادی خواهد داشت. مهدی رجب‌زاده سرمربی قشقایی می‌گوید صدرنشینی تیمش تضمینی نیست و بازی سختی مقابل استقلال خوزستان دارند. آبی‌های اهواز هم مشکل عجیبی دارند و سهراب بختیاری زاده سرمربی تیم با لیدرهای استقلال خوزستان مشکلاتی دارد و اینکه در دوران کرونا و بازی های بی‌تماشاگر هم لیدرها در فوتبال کشورمان حضور پررنگی دارند از نکات قابل توجه است.

دیگر بازی حساس این هفته لیگ دسته اول بین خیبر خرم آباد و ملوان برگزار می‌شود. مسابقه‌ای که نتیجه‌اش می‌تواند صدرنشین لیگ را تغییر بدهد. ملوان تنها تیم بدون شکست لیگ یک است و مازیار زارع نتایج خوبی با ملوان گرفته و در حال حاضر تیم دوم جدول است. خیبرخرم آباد 15 امتیازی در رده چهارم جدول قرار دارد. ویسی امیدوار است که شکست هفته قبل مقابل آرمان گهر را جبران کند و تیمش دوباره به نزدیکی‌های صدر برسد.

آرمان گهر سیرجان هم در آستارا به مصاف شهرداری این شهر خواهد رفت. آرمان گهر 17 امتیازی در رده سوم جدول لیگ دسته اول قرار دارد و هفته گذشته نیز خیبر را شکست داده و امیدوار است دوباره پیروز شود. شهرداری آستارا با فرشاد پیوس 4 هفته است که رنگ برد را ندیده و سه مساوی متوالی و یک باخت دارد. آستارایی‌ها در حال حاضر با 13 امتیاز دهم جدول هستند ولی اگر در این دیدار خانگی پیروز شوند می‌توانند چند پله در جدول لیگ صعود کنند.

مس کرمان 14 امتیازی هم یکی دیگر از تیم‌های خوب لیگ دسته اول این هفته بازی ساده‌ای مقابل شاهین شهرداری بوشهر قعرنشین خواهد داشت. شاهینی که حتی یک برد هم در این فصل نداشته و بعید است بتواند مقابل مس کرمان حرفی برای گفتن داشته باشد. سرمربی شاهین حتی از احتمال کناره‌گیری تیمش از مسابقات به دلیل مشکلات مالی سخن  گفته است.

مس شهربابک دیگر تیم کرمانی مسابقات هم 14 امتیاز دارد و در رده هفتم جدول ایستاده است که باید به مصاف استقلال ملاثانی رده شانزدهمی برود. شاید نتیجه این بازی هم قابل پیش بینی باشد و تیم شهربابک را بتوان پیروز مسابقه دانست.  مسابقه خوشه طلایی و ماشین سازی هم از این جهت جذاب است که دومین بازی در ورزشگاه کارگران تهران خواهد بود! ظاهرا به دلیل مشکلات زمین خوشه طلایی آنها مجبور به بازی در تهران و تیم قعرنشین و بدون برد ماشین سازی شده‌اند.

پیش از این مسابقه نیز ویستا توربین به مصاف شهرداری همدان خواهد رفت. سایپا هم میهمان تیم شمس آذرقزوین است. تیم سابق لیگ برتری در این فصل یازده امتیاز کسب کرده و شمس  آذر تازه وارد نیز که با 7 امتیاز در رده پانزدهم جدول است کار سختی برابر نارنجی‌پوشان تهرانی خواهد داشت.

جدول لیگ یک:

1- قشقایی شیراز 19 امتیاز

2- ملوان بندرانزلی 19 امتیاز

3- آرمان گهر سیرجان 17 امتیاز

4-خیبرخرم آباد 15 امتیاز

5- استقلال خوزستان 15 امتیاز

…………

17- شاهین شهرداری بوشهر 4 امتیاز

18- ماشین سازی تبریز 2 امتیاز

برنامه مسابقات هفته دهم

هفته دهم
سه شنبه ۲۳ آذر
شهرداری آستارا – آرمان  گهر سیرجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه  سردار جنگل رشت
ویستا توربین تهران – شهرداری همدان- ساعت ۱۴- ورزشگاه  کارگران تهران
شمس آذر قزوین- سایپا تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه  سردار آزادگان قزوین
مس شهر بابک- استقلال ملاثانی- ساعت ۱۴- ورزشگاه  امام علی(ع) سیرجان
خیبر خرم آباد- ملوان بندر انزلی- ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی خرم آباد
مس کرمان- شاهین شهرداری بوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه  امام علی(ع) کرمان
خوشه طلایی ساوه- ماشین سازی تبریز – ساعت 17- ورزشگاه  کارگران تهران
پارس جنوبی جم بوشهر- رایکا بابل- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  تختی جم
استقلال خوزستان –   قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  تختی اهواز

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید