لیونل مسی- پاری سن ژرمن و شروع حواشی جدید

بالاخره مسی وارد زمین شد ولی او در اولین حضورش در ترکیب پاری سن ژرمن در ورزشگاه خانگی این تیم موفق به گلزنی نشد و در نهایت پوچتینو تصمیم گرفت که او را در دقیقه 75 از زمین بازی بیرون ببرد. بازی در آن زمان با نتیجه 1-1 مساوی دنبال می‌شد و مائورو ایکاردی با گل پیروزی بخش خود در دقایق پایانی موفق شد تیمش را به سه امتیاز این بازی برساند.

در این میان واکنش لیونل مسی به تصمیم پوچتینو برای تعویض او بود. این بازیکن پس از بیرون آمدن از زمین دست سرمربی تیم را که به سویش دراز شده بود رد کرد و با میمیک چهره‌اش نارضایتی شدید خود از این اتفاق را ابراز داشت. مسی سپس به سمت نیمکت رفته و در کنار لیندرو پارادس، هم‌تیمی‌جدید و هموطنش، نشست.

 این نوع رفتار از نگاه فوتبالدوستان دور نمانده و به آن واکنش نشان دادند به نحوی که چندین کاربر توییتر از جمله صفحه رسمی‌خبرگزاری ای اس پی ان به آن اشاره کرده بودند، تعجب این بازیکن از اقدام مسی و پرسش از او در این باره بود. ذیلا مروری بر چند واکنش خواهیم داشت:

01645774

مسی در حالی پس از این اتفاق به سمت نیمکت رفت که عکس جالبی از نمای باز از حضور او روی نیمکت نیز توجه چند کاربر را به خود جلب کرده بود. واکنش این بازیکن آرژانتینی به پوچتینو باعث شد که با حضور او روی نیمکت تمامی‌بازیکنان حاضر روی آن و تمامی‌افرادی که در اطراف نیمکت قرار داشتند از جریان بازی غافل شده و توجه خود را به این بازیکن معطوف کنند.

01645775

این پایان حواشی حضور این بازیکن روی نیمکت پیش از به صدا درآمدن سوت پایان بازی نبود. با به ثمر رسیدن گل مائورو ایکاردی، تمامی‌نیمکت نشینان پی اس جی شروع به خوشحالی کردند اما مسی جز این دسته نبود و بدون هیچ واکنش خاصی نظاره‌گر صحنه بود و همین موضوع اعتراض برخی از هواداران این تیم را به دنبال داشت.

01645777

با این حال یکی از طرفداران این بازیکن معتقد است که مشکل از باشگاه فرانسوی است و در این باره نوشت:«پی اس جی واقعا نیازی به مسی نداشت. انتقال او به پاری سن ژرمن انتقال اشتباهی بود. تیم آماده بازی با او نیست. مسی باید تیم را رهبری کند. او در دو بازی اخیرخوشحال به نظر نمی‌رسد.»

01645780

یکی دیگر از طرفداران این بازیکن نیز با ابراز ناراحتی از اقدام پوچتینو در تعویض او نوشت:«پس پوچتینو شب گذشته دست به تعویض مسی زده است؟ من برای بزرگترین بازیکن تاریخ از نگاه خودم متاسفم…. شاید تصمیم او در پیوستن به پی اس جی تصمیمی‌اشتباه بود. پوچتینو به مسی بی‌احترامی‌کرد.»

01645796

اما بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی پس از بازی شب گذشته، عدم موفقیت مسی در گلزنی و واکنش او به تعویضش بار دیگر مقایسه همیشگی این بازیکن با رونالدو را از سر گرفتند. بسیاری معتقد بودند که رونالدو در موقعیت‌های مشابه واکنش‌های بسیار حرفه‌ای‌تری از خود نشان داده است.

یکی از آنها با استناد به عکسی از تعویض رونالدو در دیدارهای اخیر یونایتد و مقایسه نحوه برخورد رونالدو با سولسشر نوشت:«مسی از پوچتینو عصبانی شد که چرا او را تعویض کرده، حالا تصور کنید که چطور همه به کریستیانو رونالدو حمله می‌کردند و او را مغرور می‌خواندند اگر چنین واکنشی از سوی او نشان داده می‌شد.»

01645784

یکی دیگر از هواداران فوتبال با مقایسه رفتار رسانه‌ها با این دو بازیکن نوشت:«رونالدو به تیمی‌در سطح لیگ اروپا می‌رود و به منچستریونایتد کمک می‌کند. تصور کنید که رونالدو به پی اس جی رفته بود و گلزنی می‌کرد، همه شروع به آزار او با جملاتی از قبیل او دوست دارد به تیم‌های از پیش آمده برود می‌کردند. اما چنین جملاتی درباره مسی به گوش نمی‌رسد.»

01645798

کاربر دیگری نوشت:«چیزی که رونالدو همیشه در آن بر مسی برتری داشته توانایی رهبری او بوده است. آیا ما حالا شاهد شخصیت خودخواهی از مسی خواهیم بود که پیش از آن کسی از او سراغ نداشته است؟»

01645785

یکی دیگر از کاربران با مقایسه انتقال مسی و رونالدو در این تابستان اظهار داشت:«اظهارنظر غیرمحبوب: انتقال رونالدو به یونایتد بسیار بهتر از انتقال مسی به پی ای جی بود.» هرچند با توجه به استقبال سایر کاربران از این توییت به نظر می‌رسید که چندان هم غیرمحبوب نباشد.

01645787

یکی از صفحات هواداری یونایتد نیز با استفاده از عکس رونالدو پس از تعویض در دیدار برابر یانگ بویز و مقایسه آن با واکنش مسی نوشت:«رونالدو در دقیقه 72 تعویض شد، حرفه‌ای رفتار کرد و سعی کرد از کنار زمین به تیم کمک کند. مسی در دقیقه 75 بیرون آمد، عصبانی شد و با مربی بحث کرد.»

01645802

یکی دیگر از صفحات عمومی‌در توییتر نیز به مقایسه عملکرد این دو بازیکن تا اینجای فصل پرداخته و آماری از آنها منتشر کرده که رونالدو در سه بازی چهار گل برای یونایتد به ثمر رسانده اما مسی در سه بازی تا به حال موفق نشده گلی را با پیراهن پاری سن ژرمن وارد دروازه حریفان کند.

 

01645788

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید